Seriale co oglądacie ;)

A no tak!! Ja w ogóle nie wiedziałam, że tak naprawdę ci aktorzy prywatnie są razem :rofl: jakoś jak ich widzę, to mam od razu takie „o nieee, to nie był mój ship” :rofl::rofl::rofl:
@Maja.zielonka ja w wolnym czasie oglądam. Czasami wieczorami, czasami w południe, jak akurat mała jest z tatą. Teraz pracuje, to oglądam rzadziej, ale czasami coś włączę

Ja mam z plotkara to samo. Mocno mnie irytują Ci bohaterowie. I ja nie lubię jak tak ciągle się przebierają
@Maja.zielonka ja oglądam jak dzieci idą spać. I tak od tygodnia oglądam ostatni odcinek 1. Sezonu Stranger Things xd
@Magdallenka0897 takie zasypianie i potem spanie przy telewizorze jest najlepsze :heart:

A to racja, najlepiej się śpi :speak_no_evil: a oglądaliście dom dobry?

Ja bardzo chce zpbaczyc ten film . Po opiniach jakie slyszalam to tym bardziej . Chociaz w sumie nie jestem wielką fanka polskich filmow (przyznam ,ze ostatnie kryminaly to sztos)
Jak tylko pojawi sie na jakiejs platformie streamingowej to napewno zobacze .
Ja plotkate skonczylam , chociaz tez z kilkoma podejsciami . Po ostatnim odcinku caloac oceniam na naprawde dobre , chociaz wiadomo , ze niektore watki byly meeega meczace i “na sile” zeby przedluzyc .

Oo ja też chciałabym obejrzeć ten film, czytałam dobre opinię o nim , ale pierwsze co to zaciekawiły mnie te krotkie sceny na Facebooku mi się wyświetlały obejrzałam i stwierdziłam że to musi być ciekawy film.

Ja ogólnie noe lubię seriali ale mąż mj zawsze włącza jakieś przygodowe on sobie włączy i tak sobie oglądam z nim , lubie" dom z papieru " obejrzeliśmy cale dwie części . Teraz oglądamy " the 100 " fajny serial wciągną nas , wczoraj skończyliśmy 3 sezon oglądać a jest 7😄

Teraz jest nowy serial czarna smierć, powiem szczerze, że nawet mnie zaciekawił. Jest o epidemii czarnej ospy :face_with_hand_over_mouth:

Ja oglądałam i naprawdę polecam. Mocny film, ale na pewno warty obejrzenia. Mimo że byłam w kinie czekam aż wrzucą na jakąś platformę żeby obejrzeć jeszcze raz

Jejku… ale mi teraz dzieciństwo przypomniałaś! Moja babcia oglądała Modę na sukces, a ja często razem z nią- w sensie zerkałam na ekran co tam się dzieje podczas zabawy. Noo… to dopiero był tasiemiec! I tam każdy z każdym był :rofl:
@Magdallenka0897 czekam aż wrzucą na Netflixa, bo bardzo chciałabym obejrzeć, a nie miałam możliwości pójścia do kina. Podobno naprawdę mocny film…

Nie pamietam co robilam wczoraj czy co jadlam na śniadanie a imiona kilku bohaterow pamietam do tej pory :rofl: ja tez nie ogladalam zajawkowo . Jedynie wlasnie pdzy podgladaniu podczas zabawy u babci , a muzyczka z czolowki brzmi mi w glowie do tej pory :sweat_smile:

1 polubienie

Ja czekam aż będzie na netflixie, bo teraz nie ma szans wyjść do kina

Mnie jedynie wkurzało w tym filmie, że skakali ze scenami, że do końca nie wiedziałam nieraz o co chodzi . Ale poza tym też bardzo polecam

Jak o tym napisałaś to mi od razu też muzyczka się w głowie pojawiła :sweat_smile:

No nie ? Cos bylo w tej melodyjce , ze ja w sumie slyszalam ją za smarkacza a teraz dalej dudni mi w glowie :rofl:

Haha też mi teraz to gra w głowie, i ten Ricz Forester :sweat_smile: tam był każdy z każdym chyba :sweat_smile:

@Wesola95 tym razem ja mam 2 memy dla Ciebie :heart:
Jak przeczytalam ,to odrazu o tym pomyslalam



Nie wiem czy to sie nazywa “mem” w kazdym razie obrazki :rofl:

2 polubienia

Moda na sukces musiała się skończyć bo “Brooke nie miała już z kim sypiać” - wygrało :sweat_smile::sweat_smile:

2 polubienia

Hahahahahhahah ale ona to serio tak chyba z każdym :rofl::rofl:

Matko juz sie pogubilam w samym opisie tego mema :rofl::rofl::rofl:

No przebojowa dziewucha byla z tej Brook :rofl:

Ja sie dziwie co za rezyser to wymyslil :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: