też tak uważam bo jednak ten hałas na weselach dla takiego malucha jest zbyt duży
Oj tak, również szukałam czegoś dla mniejszych dzieci, ale nic nie znalazłam, dlatego zamówiłam to co było dostępne:) oprócz naszej małej na imprezie 2 dziewczynki też miały te same (9miesieczna i 2,5letnia)
no ode mnie też pożyczają słuchawki babki dla mniejszych dzieci niż pół roku i dają radę . Ja teraz słuchawki biorę dla 2.5 latka, ale jestem przekonana, że nie będzie ich chciał i będzie je nosiła 5-cio latka bo ona nie lubi hałasu na takich imprezach i woli siedzieć na dworze, a że wesele za 2 tygodnie to na dworze nie posiedzi
Mazia to takie grudniowe wesele Wam się trafiło? Jestem ciekawa jak jest na takich weselach, nigdy nikt w rodzinie się nie zdecydował.
My na grudniowym też nie byliśmy. Ale byliśmy na styczniowym i było minus 33 stopnie. Niektórzy to wódkę rosołem przepija li, a w nogi mega okropnie szczypało. Sala była kiepsko ogrzewana niestety... Teraz chyba się nie zapowiada żeby było aż tak zimno :)