Sterylizowanie butelek i akcesoriów

ogolnie uwazam ze jest to soprzet bardzo przydatny.

przy pierwszym dziecku nie miałam, wyparzałam wrzatkiem poprostu, ale teraz się zastanawiam, może warto zainwestować

Ja myje i wyparzam wrzątkiem butelki i smoczki od butelek natomiast zwykle smoczki wrzucam do podgrzewacza do pokarmów i przegotowuje kilka minut. Mówicie ze taki sterylizator to fajna sprawa? 

Ja sie właśnie nie ogarnełam i sterylizatora nie mam ale chętnie opinie poznam. Myje w zmywarce i póżniej wyparzam przed przygotowaniem

Kosiaszka sterylizator to wygoda 

slyszalam ze sa jakies woreczki do mikrofali :) podobno dzialaja podobnie

Kosiaszka tak są woreczki do mikrofali ale nigdy ich nie używałam 

Te woreczki nawet mam, ale też ani razu nie korzystałam. Mało w nie wchodzi akcesoriów. W ten sterylizator Canpola sporo butelek wejdzie, jakieś gryzaki, smoczki i 8minut i już gotowe. Polecam Ci bardzo :) 

Figa jak masz to pliz uzyj i napisz jak wrazenia :)

Sterylizator byl ze mna chyba az dzieci przestały pić z butelki.  Zresztą to bylo wygodniejsze niz wyparzanie

Ja  z czasem mniej po prostu używałam sterylizator im synek był starszy

Sterylizator to rzecz nie zbędna moim zdaniem tak samo jak i podgrzewacz 

Anulka jak karmi się piersią az tak niezbędny sterylizator nie jest 

ze sterylizatorem mysle jak moja poprzedniczka fajnie go mieć jesli karmisz butelka i jest tego troche do wyparzania;) ja skupiać mam sie zamiar na karmieniu piersia, wiec sterylizacja bedzie zapewne w garnku jesli butelka bedzie potrzebna na czas kiedy bedziemy podawac odciągniete mleczko lub jeśłi bedzie potrzeba podawania mieszanki (rożnie to moze być) 

 

podgrzewacz fajna rzecz zwlaszcza ze teraz sa z opcja wyparzania;)a sterylizacja to glównie po zakupie butelek a potem juz sporadycznie

Jak dla mnie to tez bardzo przydatne urządzenie i pomocne na co dzień.  KKaRmie butelka i dużo korzystamy ze sterylizatora

Macie rację taki sterylizator głównie przydaje się przy karmieniu butelką ale powiem wam że ja gdy maluch jest na przykład przeziębiony to również w sterylizatorze wyparzam końcówki od inhalatora więc nawet i w takich sytuacjach warto go mieć

Pina też tak robimy :D raz włożyłam strzykawkę od leków  no i niestety się powyginała :D ale z aspiratorami nic się nie dzieje

Ja miałam podgrzewacz z lovi i tam sobie wkładałam i wyparzalam osłonki, smoczek a później butelki.

Smoczki też wyparzam bo ja zawsze po umyciu wyparzam. Smoczki w podgrzewaczu wyparzam i nie czekam na pełny sterylizator

Dobry pomysł z tym sterylizowaniem końcówek od inhalatora nie wpadłam na to