ja najczesciej witaminy podaje zimą
ja podaje kapsułki na odporność
należy stosować zgodnie z zaleceniem lekarza
Corka ma 5,5 miesiąca podaje wit D
Witaminke d do roku czasu co najmniej pediatra kazal podawac
witamina K do konca 3 miesiaca a D jak najdluzej
witaminki są bardzo ważne i nalezy o tym pamiętać ![]()
trzeba pamiętać o suplementacji a witamina D powinna byc dostarczana nawet doroslym bo ponoc kazdy ma jej niedobór
dokladnie witamina D jest bardzo wazna i odgrywa duza role w budowie kosci rowniez slonce pomaga
Każda osoba w naszym klimacie może mieć niedobór witaminy D. Ja mam i suplementuję. Dziecku też należy podawać.
Uwaga obecni zalecana dawka witaminy k to 150 mikrogramow, a było 25 więc uważajcie jak kupujecie żeby poprosić o odpowiednią dawkę
ja synkowi podawałam
witaminki sa bardzo ważne dla rozwoju każdego dziecka i niema co za wcześnie ich odstawiać
Aktualnie mam zaleconą suplemantację witaminki D
W okresie wzrostu bardzo wazna jest dostarczenie odpowiedniej ilosci witamin
Ja dawałam do pierwszego roku życia
ja synkowi podawałam od urodzenia do 3 msc zycia k+d
Witamina K do skończenia 3 miesiąca, jednak witamina D znacznie dłużej, nawet do 2-3 lat się podaje.
D nawet do18 lat można podawać póki wzrost przebiega
marta1519 nie można a wręcz się powinno ![]()