Suplementacja witaminy K i D u dziecka

ja najczesciej witaminy podaje zimą

ja podaje kapsułki na odporność

należy stosować zgodnie z zaleceniem lekarza

Corka ma 5,5 miesiąca podaje wit D

Witaminke d do roku czasu co najmniej pediatra kazal podawac

witamina K do konca 3 miesiaca a D jak najdluzej

witaminki są bardzo ważne i nalezy o tym pamiętać :slight_smile:

trzeba pamiętać o suplementacji a witamina D powinna byc dostarczana nawet doroslym bo ponoc kazdy ma jej niedobór

dokladnie witamina D jest bardzo wazna i odgrywa duza role w budowie kosci rowniez slonce pomaga

Każda osoba w naszym klimacie może mieć niedobór witaminy D. Ja mam i suplementuję. Dziecku też należy podawać.

Uwaga obecni zalecana dawka witaminy k to 150 mikrogramow, a było 25 więc uważajcie jak kupujecie żeby poprosić o odpowiednią dawkę

ja synkowi podawałam

witaminki sa bardzo ważne dla rozwoju każdego dziecka i niema co za wcześnie ich odstawiać

Aktualnie mam zaleconą suplemantację witaminki D

W okresie wzrostu bardzo wazna jest dostarczenie odpowiedniej ilosci witamin

Ja dawałam do pierwszego roku życia

ja synkowi podawałam od urodzenia do 3 msc zycia k+d

Witamina K do skończenia 3 miesiąca, jednak witamina D znacznie dłużej, nawet do 2-3 lat się podaje.

D nawet do18 lat można podawać póki wzrost przebiega

marta1519 nie można a wręcz się powinno :slight_smile: