Suplementacja witaminy K i D u dziecka

Mazia czyli taka kropelka jest okey, moja już się tak przyzywczaiła, że sama otwiera buzię i czeka żeby jej dać:D

U nas woła nawet że chce witaminki 

MiśkaPyśka 

U mnie kolejka ustawia się po leki, witaminy... Aż czasem mnie to przeraża że tak chętnie chcą pić 

U nas córka wstaje i teraz mówi syropek, bo przez parę dni dostawała bo kaszle. Syrop to słodki więc chce co chwila ale trochę musze ją oszukiwać i wlewam soczek albo herbatę 

Dziewczyny odświeżam temat!
Jaką witaminę D polecacie do starszego dziecka u mnie 4latka na pokładzie. W kropelkach mnie zaczyna irytować

Kurcze żadna nie podjęła z Was tematu?

U mnie na pokładzie 1.5latek, nam te z pompką super się sprawdzają :crazy_face:

A sprawdzałaś czy dalej faktycznie jej potrzebuje?

Ja na razie mam maluszka ale właśnie z pompką bardzo polecają

Nie sprawdzałam, ale teraz przy tym sezonie myślę że nie zaszkodzi jej

My pijemy syrop z witamina D wiec już osobno nie podaje

Ja podaje d vitum w aerozolu