Mazia czyli taka kropelka jest okey, moja już się tak przyzywczaiła, że sama otwiera buzię i czeka żeby jej dać:D
U nas woła nawet że chce witaminki
U mnie kolejka ustawia się po leki, witaminy... Aż czasem mnie to przeraża że tak chętnie chcą pić
U nas córka wstaje i teraz mówi syropek, bo przez parę dni dostawała bo kaszle. Syrop to słodki więc chce co chwila ale trochę musze ją oszukiwać i wlewam soczek albo herbatę
Dziewczyny odświeżam temat!
Jaką witaminę D polecacie do starszego dziecka u mnie 4latka na pokładzie. W kropelkach mnie zaczyna irytować
Kurcze żadna nie podjęła z Was tematu?
U mnie na pokładzie 1.5latek, nam te z pompką super się sprawdzają ![]()
A sprawdzałaś czy dalej faktycznie jej potrzebuje?
Ja na razie mam maluszka ale właśnie z pompką bardzo polecają
Nie sprawdzałam, ale teraz przy tym sezonie myślę że nie zaszkodzi jej
My pijemy syrop z witamina D wiec już osobno nie podaje
Ja podaje d vitum w aerozolu