Ja chyba tak nie miałam zawsze na maxa WKU... rzona ;) (żart usłuszany).
Ja chyba byłam tak zestresowana dziecieckiem, że nie miałam wahañ, ale też np. Odpuściłam sobie gości z wizytami na początku więc było na spokojnie
Ja chyba tak nie miałam zawsze na maxa WKU... rzona ;) (żart usłuszany).
Ja chyba byłam tak zestresowana dziecieckiem, że nie miałam wahañ, ale też np. Odpuściłam sobie gości z wizytami na początku więc było na spokojnie
Ale też same sobie to robimy. Niby każda wie co to połóg i poród ale jednak to dziecko jest na pierwszym planie czy to u znajomych czy u rodziny. Jednak zawsze jedzie się zobaczyć to dziecko a nie mamę
MamyCanpolu wsparciem przede wszystkim takim psychicznym były dla mnie grupki i fora mamowe, gdzie kobiety mają podobne problemy i gdzie mogłam się zwierzyć ze swoich obaw. Później też bardzo pomagały mi długie spacery, córeczka akurat lubiła spać w wózku na świeżym powietrzu więc super się składało.
Karoliga masz rację , tak naprawdę nikt nie odwiedza mamy a wszyscy dziecko. Ja nie słyszałam pytań np : co u mnie.
Tylko - a śpi w nocy ? piersią karmisz ? Lubi się kąpać ? ;) więc chwilami miałam już dość mówienia tylko o dziecku. Jakbym nie była już kobietą a po prostu wyłącznie mamą.
Mój połóg skończył się czyszczeniem, bo nie przebiegał prawidłowo pod względem fizycznym. Miałam planowaną cc. Gdyby nie to, to czułam się nawet dobrze. Po cc szybko doszłam do siebie. Był początek lata, długie dni, o 4 było już jasno, duży plus poród w czerwcu.
Maz był bardzo pomocny i opiekuńczy. Oczywiście miewałam zmiany nastrojów ale chwilowe.
Po pół roku jak dostałam okres, wszystko wróciło do równowagi.
Po pierwszym porodzie czułam się beznadziejnie. Byłam taka przemęczona chciało mińskie płakać cały czas na poczatku. Dobijał mnie bałagan nawet. Teraz przy drugim dziecku mam większe doświadczenie więc łatwiej ogarnąć sprawy opieki nad maluszkiem. Jednak wahania nastroju są też i to chyba nieuniknione. Nawet jak się wydawało że jest super to jakieś głupie rzeczy powodowały, że miałam ochotę płakać. Nawet przez to, że ubrania są za małe. W tej całej pogoni za idealnym czasem po porodzie trzeba pamiętać o sobie i nacieszyć się chwilą. Znaleźć czas dla siebie nawet jeśli to ma być dłuższy prysznic. Ja już jestem 7 tyg po porodzie i chyba już mnie nie ruszają takie głupotki jak za małe ubrania czy. Myślę, że już wróciłam do normy.
Forum dla rodziców to miejsce, w którym rodzice dzielą się swoim doświadczeniem. Wejdź na polskie forum rodziców, poszukaj informacji ważnych dla Ciebie i odpowiadaj na pytania zadawane przez innych. Forum rodziców to kompendium wiedzy i miejsce, w którym można poplotkować. Znajdziesz to radu związane z ciążą i porodem oraz wychowaniem, pielęgnacją i dietą. Jesteś rodzicem malucha? Forum rodziców to miejsce dla Ciebie. Na Forum dla rodziców w zakładce małe dziecko znajdziesz cenne informację i wskazówki. To miejsce, w którym możesz publikować i dzielić się wiedzą oraz zadawać pytania i korzystać z umieszczonych wcześniej porad innych rodziców. Forum dla rodziców Canpol babies to bezpieczna strefa, w której każde opublikowane pytanie dotyczące rodzicielstwa jest na miejscu.
Forum dla mam to miejsce, gdzie możesz porozmawiać z innymi mamami na tematy związane z macierzyństwem. Rejestrując się na forum dla mam, możesz uczestniczyć w rozmowach i dyskusjach, zadawać pytania bardziej doświadczonym mamom i samej radzić bazując na własnej wiedzy. Fora dla mam to miejsca, gdzie spotykają się również kobiety, które planują ciąże. Forum dla przyszłych mam, skupia kobiety, które same nie mają doświadczenia, ale chcą się dowiedzieć jak najwięcej na temat rodzicielstwa. Dzięki obecności na forum dla przyszłych mam zdobywają wiadomości z pierwszej ręki od kobiet, które same właśnie zaszły w ciąże lub urodziły. Na Forum mam Canpol babies możesz wybrać interesująca Cię kategorię, śledzić konwersację, włączyć się do rozmowy w każdym momencie i zadawać pytania na ważne dla Ciebie tematy. Spodziewasz się dziecka, odwiedź kategorię ciąża i poród, karmisz piersią, wyszukaj interesująca Cię sekcje. Forum mam to miejsce dla rodziców maluchów i starszych dzieci, którzy szukają rad na temat pielęgnacji, rozwoju i wychowania, chcą podzielić się sprawdzonymi przepisami lub metodami na wprowadzenie nowości do menu dziecka, pisząc w zakładce dieta lub po prostu porozmawiać odwiedzając strefę ploteczki. Rodzicielstwo to temat, który Cię interesuje? Fora dla mam skupiają osoby o podobnych zainteresowaniach. Zajrzyj do nas, zdobywaj informację i wymieniaj się poglądami. Na Forum dla mam możesz dzielić się wiedzą i wygrywać nagrody. Najbardziej aktywne i pomocne mamy mają szansę na udział w comiesięcznych testach produktów Canpol babies.