Xyz ja właśnie szukam dekoracji na ślub. Znalazłam piękny winek na drzwi w kolorach mi odpowiadających. Na targowanie się nie było szans. Dobrze że sprawdzałam na allegro bo że smartem taniej mi wyjdzie i nowy prawie identyczny. No ale "okazja".
Z ciuszkami też trzeba sprawdzać bo można się naciąć. Niestety niektórzy wystawiają po cenie dużo wyższej niż ta zakupu.
Dlatego ja często kupując coś na vinted ustawiam filtry . Wpisuje no max 15 zł za buty i w ten sposób szukam i nie powiem bo udało mi się nie raz perełki znaleźć w ten sposób :)
Ja w pobliżu mam lumpa z extra rzeczami, nawet markowymi za niewielkie pieniądze można kupić świetne rzeczy, więc takie sklepy też polecam ;)
Matko w tych lumpach to trzeba umieć szukać moja koleżanka co pójdzie to coś fajnego kupi a ja co pójdę to tylko się wkurzam i wychodzę;);) dlatego teraz chodzę tylko z nią i zazwyczaj jej koszyk noszę hajah
Kochana do lipca akurat sporo czasu i można naprawdę uzbierać fajna wyprawę za niewielkie pieniądze. Lumpy jeżeli masz siłę i chęci to zawsze można coś wyszperać za naprawdę małe pieniądze promocje w sklepach vinted teraz jest tego multum wystarczy poświęcić trochę czasu. Co do ilości to też nie ma co przesadzać z tymi maleńkimi ubrankami bo wystarczą tylko na ok 3 tyg albo i nie, ja przy pierwszej córce miałam tyle że nawet połowy nie zdążyłam założyć teraz przy synu postawiłam na dobry skład stonowane kolory aby do Siebie pasowało i spokojnie mi mniejsza ilość wystarczyła, dziecko jeżeli nie ulewa to nie ubrudzi.
Karoliga to fakt. Dużo moich znajomych chodzi na lampy i ubierają się i dzieci tam super. Ja nie umiem. Ale i w pepko czy smyku, 5 10 15 czy sinsey na wyprzedaży można kupić tanio. Więc warto tam. Co prawda z doświadczenia wiem że h&m jest nie do zniszczenia, ale dla takiego małego człowieka co szybko rośnie nie warto inwestować Dużo, bo albo włoży albo nie a dwa na pewno rodzina czy znajomi przyniosą coś małemu człowiekowi.
Ja często albo kupuję w sklepach (Smyk, Sinsay) jak są wyprzedaże albo w lumpeksach. Z Vinted korzystam teraz sporadycznie. Mam dużo ciuchów po synu, trochę po koleżanki córce, więc kupuję tylko jakieś pojedyncze rzeczy, których mi brakuje. I wydaje mi się, że nie ma co przepłacać w sklepach kupując rzeczy dla bobasa w regularnych cenach - czasem jakiś ciuch jest max na miesiąc. A wiadomo, że bobas przejdzie przez wszystkie rozmiary - tylko nie wiadomo w jakim momencie ;) Kupiłam ostatnio w promocji bodziaki 76, 80 i 86 z długim rękawem w Smyku - 3x paczka 5 szt za 35 zł. Nawet latem w chłodniejsze dni będą wykorzystane.
Przy synku i córeczce stawiałam na rozmiar 56 i 62. Generalnie myślę, że starczy jeśli kupimy wszystkiego po 5-7 sztuk. Śpiochów czy polspiochow ze stopkami nie kupowałam bo nie lubię mimo że moje dzieci to zimorodki :) Wolałam zawsze skarpeteczki do zwykłych pajacyków czy leginsów. Pamiętaj, że zawsze później można wszystko dokupić jak zobaczysz co ci jest faktycznie jeszcze potrzebne :)
Gosialek dokładnie ktoś coś zawsze przyniesie ale mnie osobiście wkurza przynoszenie rzeczy na zapach np noworodkowi rozmiar 74 (jakieś body czy spodenki tak) ja dostałam dwa komplety typowo letnie na 68 nawet raz tego nie założyłam nowe z metkami leży w szafie. Sinsay ma tanie rzeczy i jakościowo nie najgorsze ( choć ja kupiłam kurteczkę z wyprzedaży jesienna i cały rękaw w środku się podarł po tygodniu niestety reklamacji nie uznali bo rzecz kosztowala 30 zł) w Pepco wydaje mi się że trzeba patrzeć na materiał bo czasem trafi się coś co po 2 praniach nie nadaje się do użytku. W listopadzie dostałam buciki z kika do tej pory je używam i nic się z nimi nie dzieje ale nie wiem jak z resztą ubranek bo nie kupowałam
My dostaliśmy dużo ubranek np 80 ale świąteczne.. to wiadomo że mega za duże. A co w lato nie obnosi bo to za grube.
dziewczyny teraz w smyk bardzo fajne promocje stacjonarnie na ubranka dla niemowląt. Siostra była to bluzę za 8zł , sweterek za 11 brała. Ja jak się podleczę to również pewnie się wybiorę zobaczyć czy u nas czegoś fajnego nie znajdę choć online też mieli fajne promki to się obkupiłam. Teraz jest promocja na wyprzedaż. Jak sie kupi dwie rzeczy to wchodzi dodatkowo -20% zniżki na koszyk
Ja lumpeksów też nie lubię i nie kupuję w nich :) Ale wiele ubranek do wyprawki kupowałam na vinted za grosze nowe z metkami :) U mnie córka jest z lipca i jeszcze na początek przydały się letnie rampersy.
Body przy maluszku uwielbiam kopertowe ,a pajacyki odpinane na całej długości :) Wygoda przede wszystkim :)
Na początek 56 ,bo nawet przy dużym dziecku były luźne.
Lubię ubrania z h&m bo rosną z dzieckiem i po praniu nic się nie dzieje :)
A Sinsay ma tanio ,ale ja chyba mam pecha bo ubranka ,które kupiłam były naprawdę kiepskiej jakości. Body przy napie od razu się targały ...
Ja.prz cienie bo lubię grzebać w szmatkach :D właśnie mam taki ulubiony gdzie dziecięce naprawdę są spoko i spoko są też ceny . Zawsze chodxe w dni gdzie jest wszytko po 3 zł i tedy grzebie fajne ciuszki :d
ja bardzo lubiłam lumpeksy i częśto udawało mi się znaleźć markowe perełki takie jak choćby newbie , ale potem już zmienili sprzedaż na cenówki i ubrania wychodziły drogo, więc przestałam tam chodzić, a miałam mega miejscówkę
No z tym się.zgodze . Dlatego chodzie gdy jest najtaniej bo niektóre ceny to mnie z butów wywalają :D
Patrycja92 też kupiłam takie body Sinsay że przy napach się prują. Miałam 3-pak i akurat już zostały jedne. A wcześniej kupowałam inne i byly ok. Także tutaj loteria. Spodenki wiązane w pasie ok. Bez wiązania mega szerokie chociaż na długość ok.
W pepco można kupić fajne ubranka ale faktycznie trzeba patrzeć na te materiały. Mam parę body i pakjacow i po nastu praniach dalej są ok.
Ja się na lumpy nie nadaje. Jakoś nie umiem nigdy wuszykac żadnych perełek. Wolę vinted - mogę nocami szukać jak już mam czas
ja dużo w pepco kupuję bo jednak mimo wszystko te ciuszki się szybko się niszczą , a z pepco jakościowo są coraz lepsze te ubranka i te wzory też są coraz lepsze zwłaszcza dla dziewczynek
mazia dla dziewczynek są boskie. Mam wrażenie, że dla chłopcy w każdym sklepie są dyskryminowani kolorystycznie i ilościowo
Pepco ma super serie ubranek z tej organicznej bawełny one są ciut droższe niż reszta ale ja je lubie bardzo. A resztą mam wrażenie że kurczy się wraz z każdym praniem.
Ja na lipiec polecę zakupić:
Body kopertowe na krótki plus spodenki ok 3szt
Pajace i rampersy po 3szt . Pajace polecam na zamki są droższe ale praktyczniejsze.
Body kopertowe na długi plus pół śpiochy x3szt
Skarpeteczki czapeczkę jedną i niedrapki na łapki;)
Resztę polecam kupić z czasem