Ja polecam body kopertowe 5 pak z hm za sztukę wychodzi ok. 20 ale są super. Nie niszczą się wg, wyglądają jak nowe po każdym praniu. Wychodzą trochę większe niż rozmiarowka podana.
Tak Body z hm są super !
I materiał taki ,że rosną razem z dzieckiem :D Używa się je zdecydowanie dłużej niż z innych firm :D Moje też ulubione z h&m
Ale hm ma bardzo zawyżona rozmiarowke. Kombinezon 56 taki z misiak służyl nam ponad 3 miesiące a np z innych firm mieliśmy już rozmiar 68. Ale to też plus bo starczył na dłużej hihi
zgadzam się h&m trzeba kupować rozmiar mniejszy niż dziecko nosi bo inaczej będzie w nim wpływać. Lidl też ma większą tą rozmiarówkę
Ja kupowałam najwięcej pajacyków na okres noworodkowy i bodziakow kopertowych były wygodne w ubieraniu
Gosialek zdecydowanie dla chłopców.mniej tych ubranek. Ale ja to zawsze dobie przynajmniej pooglądam te dla dziewczynek. I naciesze oczy :)
Mnie fenomen tych ubran hm zadziwia one faktycznie rosna z dzieckiem. Syn nosi 74 rozmiar a mam niektóre body na krótki jeszcze 62 i to tak na luzaka zakładam mu...
Jeśli wiesz jak duża będzie dzidzia, to naszykuje się na taki rozmiar (zazwyczaj jest to 56).
Polecam posiadać troszkę więcej ciuszkow na początek, chyba że zamierzasz wstawiać pranie codziennie (maluchy często ulewają, plus ja przy pierwszym dziecku miałam trochę wpadek z pampersami
Zaczelabym wyprawkę od kilku sztuk 56 :)
ja to chyba muszę parę sztuk 56 dokupić, ale to zawsze robię jak coś pod koniec ciąży jak już wiem czy dziecko będzie małe czy duże. Mojej koleżanki dziecko się urodziło mając już 60cm więc w ogóle w 56 nie wchodziła
Mój miał 58cm i jakieś 3 tygodnie spora część 56 nosiliśmy. Z pepco i sinasy najszybciej przeszliśmy na 62.
Ja mialam kilka sztuk 56 i pomimo że syn miał 58 cm jak się urodził to nam posłużyły w tym rozmiarze ubranka No ale to wszystko zależy jednak od firmy bo smyka 56 byly malutkie
Wszystko zależy od wagi i wymiarów bo ost widziałam filmik na ig gdzie noworodek dość spory wskoczył od razu w 62. Mój synek dla mnie to taki krasnoludek bo miał 53 cm i 3 kg także rozm 56 posłużył nam dość długo bo ok 3-4 tygodnie. Weź jeszcze pod uwagę że rozmiarówka jest przeróżna. Mieliśmy też body w rozm 50 chyba 3 sztuki i półśpiochy 50 dwie sztuki i na start były super.
jak synek miał 62 cm to wskoczył w z68 rozmiar/ a miał raptem 6-7 tygodni także trudno jest to porównać. Także chodzi w bodach w rozm 68 opisanych na 4-6 miesięcy. Zauważyłam że spodenki nosi ciut dłużej niz wlasnie body ale już naszykowałam 2-4 miesiące z hm. Najważniejsze żeby dziecku było wygodnie, polecam Ci mieć nawet kilka sztuk, wyprać co drugi dzień a mieć fajnà bawełnę niż śniłabyś a dużo. Zauważyłam że i tak ubieram ulubione także fura ubranek jest zbędna. pieluchy tetrowe i muślinowe schną super szybko, także z tym też nie ma problemu.
No te marki też różne właśnie i różnie starczają. Pepco i 5.10.15 chyba wypadają zawsze na mniejsze z h&m są większe więc te 56 to nam służyły jak 62
Ja np. Nie lubię cocodrillo dla mnie mają ubrania ładne ok ale nie gatunkowo za te ceny. Kupiłam kiedyś sukieneczkę jeszcze w ciąży to odesłałam, źle zszyta, pełno nitek i to takich że gdybym wycięła je sama to bym uszkodziła szew cały. No i materiał taki że czapeczki noworodkowe po praniu straciły kształt i musiałam kupić nowe.
Ceny są kosmiczne , chyba ze wyprzedaż to można coś wylapac
Wyprzedaże też lubię, jednak z małym dzieckiem samemu takie zakupy już nie sprawiają takiej przyjemności bo w stresie czy dziecko nie będzie akurat marudne. Mój synek dodatkowo nie lubił być karmiony w obcych miejscach i zazwyczaj wtedy był niespokojny.
Cocodrillo przereklamowane a ceny w ogóle nieadekwatne do gatunku. Dostałam dresowy kombinezon jak się mały urodził po pierwszym praniu już kolory były sprane
Dla tego np moim nr 1 jest hm jeśli chodzi o gatunek. Mamy kombinezon nie do zdarcia jest. Teraz kupiłam używany a wygląda jak nowy. Może nie są super ładne te ciuszki jak np oferuje Smyk ale super gatunkowo.