z tego co wiem to śliwki jak dla dzieci nie są skazane
Psa nawet w sloiczkach sliwki chyba od 6m
sliwki sa ciężkie na taki maly zoladeczek
są słoiczki, pamiętam jak młody nie robił kupy a mu dałam taki słoiczek śliwki sraka była że musiał być 2 razy kąpany najpierw z grubsza a potem na czysto ![]()
W tym przypadku śliwkę jako “lekarstwo” mozna podac juz po 4 miesiacu zycia.
ale chyba nie ma samej sliwki w sloiczku
trzeba zerknąć w jaki kolwiek artykół by jakoś zaradzic na dany problem
Jest sama śliwka
dobrze ze mamy ta strone , dużo się możemy dowiedziec
Śliwka pomaga faktycznie, są specjalne słoiczki dla dzieci po 4 miesiącu.
Są sloiczki z bobovity suszona śliwka po 4 msc.
to nie wiedziałam ze taki słoiczek jest
Mam na smartfonie super aplikacje z bobovity na temat rozwoju dziecka oraz rozszerzania diety właśnie tam uzyskałam te informacje a ostatnio również widziałam w sklepie
wystarczy właściwa dieta i nie ma zaparć , na pewno ograniczenie czekolady i słodyczy
u nas jeszcze nie wystapily
my na razie nie mamy problemów. Raz tylko synek się męczył, ale podałam mu espumisan i zaraz było po kłopocie
u nas pomogły czopki glicerynowe
my jeszcze nie mielismy.
czopki też mam na wszelki wypadek
u nas sie unormowało, jak synek był mniejszy to bywały