Zaparcia u dzieci – jak sobie z nimi radzić?

z tego co wiem to śliwki jak dla dzieci nie są skazane

Psa nawet w sloiczkach sliwki chyba od 6m

sliwki sa ciężkie na taki maly zoladeczek

są słoiczki, pamiętam jak młody nie robił kupy a mu dałam taki słoiczek śliwki sraka była że musiał być 2 razy kąpany najpierw z grubsza a potem na czysto :smiley:

W tym przypadku śliwkę jako “lekarstwo” mozna podac juz po 4 miesiacu zycia.

ale chyba nie ma samej sliwki w sloiczku

trzeba zerknąć w jaki kolwiek artykół by jakoś zaradzic na dany problem

Jest sama śliwka

dobrze ze mamy ta strone , dużo się możemy dowiedziec

Śliwka pomaga faktycznie, są specjalne słoiczki dla dzieci po 4 miesiącu.

Są sloiczki z bobovity suszona śliwka po 4 msc.

to nie wiedziałam ze taki słoiczek jest

Mam na smartfonie super aplikacje z bobovity na temat rozwoju dziecka oraz rozszerzania diety właśnie tam uzyskałam te informacje a ostatnio również widziałam w sklepie

wystarczy właściwa dieta i nie ma zaparć , na pewno ograniczenie czekolady i słodyczy

u nas jeszcze nie wystapily

my na razie nie mamy problemów. Raz tylko synek się męczył, ale podałam mu espumisan i zaraz było po kłopocie

u nas pomogły czopki glicerynowe

my jeszcze nie mielismy.

czopki też mam na wszelki wypadek

u nas sie unormowało, jak synek był mniejszy to bywały