Tak ? A w jaki sposób ?
Ktoś musi testować produkty przed wprowadzeniem na rynek, na forum trafiają produkty do testów które już sa na rynku ![]()
Post na Ig który wrzuciła @karolina27034 jest z lipca 2025 więc już dawno jest po testach co ma też potwierdzenie na stronie canpol.
Pani Marcelina współtworzyła butelkę Natural Shape z canpol a hasła reklamowe brzmią m.in:
- Zmniejsza ryzyko odrzucenia piersi i wspiera karmienie naprzemienne***
- zmniejsza ryzyko kolki i rozdrażnienia***
- wysoka akceptacja od pierwszego użycia przez dzieci karmione piersią*
aby takie hasła padły w reklamie czy też w opisie produktu muszą być potwierdzone badaniami, a te już miały miejsce przed wprowadzeniem butelki - od sierpnia 2025 do stycznia 2026 co można znaleźć na stronie
Było badanie w październiku 2025r na temat tej butelki antykolkowej. Byliśmy na spotkaniu: dziecko było nagrywane, karmione piersią, butelka antykolkową - mieliśmy dostać notatkę z tego spotkania i do tej pory zero kontaktu ![]()
A co mam siedzieć cały dzień na forum ? Nie mam na to czasu bo mam 10m dziecko. Po prostu chciałam się dowiedzieć czy ktoś też był na tym spotkaniu tak jak my i nie otrzymał notatki że spotkania a firma zyskała mimo to zdjęcia, filmy i badania …
Moze zaginal gdzies kontakt , albo byl zle zapisany , roznie to bywa . Sprobuj skontaktowac sie mailowo , moze notatka czeka
Nie musisz siedzieć cały dzień na forum
tylko napisałam że są co miesiąc różne produkty do testów rozdawane dla najbardziej aktywnych i pomocnych mam. Jest to grupa 20 mam które dostają produkty do bezzwrotnych testów i potem wystawiają opinie w konkretnym poście na forum ![]()
Próbowałam pisać do marki ale od nich też zero odzewu
Tak, wiem. Co miesiąc te same osoby praktycznie ![]()
Niby tak, ale ja dołączyłam w marcu i też wygrałam a byłam nowa ![]()
Ale prawda jest że sporo się trzeba na udzielać
bo tu się dużo dzieje
A weź spróbuj jeszcze na Ig napisać w wiadomości może? ![]()
O tym samym pomyślałam, żeby na Ig uderzyć bezpośrednio do pani Marceliny, albo w przypadku braku odzewu to canpol.
Spróbuj do nich napisać na instagramie lub na Facebooku
Może z 10 jest stałych , reszta się zmienia nie zawsze każdy jest aktywny co miesiąc ja po roku wróciłam
Nie no zmieniają się te pozycje ale ja też widzę a jestem drugie miesiąc że się powtarzają.
Większość faktycznie się powtarza ale wynika to z tego że nowe osoby często przyjdą na forum- napiszą 2-3 komentarze i już nie wchodzą. Albo są kilka tylko dni
To prawda, albo po miesiącu się zniechęcają ![]()
No i niektórzy są tylko dla nagrody, a ja lubię tu być z wami ![]()
dużo można się dowiedzieć z forum
Powtarzają się osoby, ale wynika to z tego że na bieżąco się udzielają i słusznie zasługują na to by znaleźć się na podium, a nie że cały czas te same wygrywają a nie pomagają na forum ![]()
To prawda można się uzależnić ![]()
Mi czasem ciężko jest nie wejść xd czy Wasi mężowie też marudzą, że za dużo na forum jesteście? ![]()
