Moj nie. On siedzi na rolkach ![]()
Taaak ![]()
mój mąż tak dogaduje, że.jak wolna chwila to tylko forum i forum
a nie mam wiele takich chwil ![]()
i narzeka ![]()
Hahah dokładnie u mnie też tak jest
ale to już takie przyzwyczajenie ![]()
![]()
U nas jak mamy jakis dylemat to mowi " ej mysza moze wez sie na forum podpytaj "
weszlo juz w zycie ![]()
Nieee… bo moj siedzi na forach z motoryzacji ![]()
![]()
U mnie mój często też tak siedzi, najwięcej przy samochodach a Twój?
bo to w sumie jego praca ![]()
Moj to wiecznoe w garazu ale to jego hobby i praca dodatkowo w sumie
co chwile sprowadza jakies auta, robi i sprzedaje ![]()
W sumie to w weekend się mniej dzieje na forum to mój tak nie zauważa ….bardziej w tygodniu ale te jakoś mu to nie przeszkadza bo sam w rolkach siedzi
Ja chciałam brac udzial w tych nadanaich ale nie spełnialiśmy wszystkich wymogów. Ja w twoim wypadku napsiałabym do Pani Marceliny ja do niej pisałam przed tumi badaniami i mi odpisywała na fb. A laktator dostaliście tak z ciekawości bo to chyba był prezent za badania.
To on już powinien być honorowym członkiem forum jak tak xd
Hahah taaa
jak sie nauczy robic mi zdjecia z mala to moze go wpisze na liste oczekujacych ![]()
Ja dostalam, tzn moglam zatrzymac lakatator po zakonczeniu badania ![]()
Mój mąż wiecznie marudzi że non stop na telefonie ![]()
a to zawsze tak trafi że on widzi jak na chwilę zerknę nadrobić wiadomości czy maila ![]()
![]()
To super
canpol to jednak solidna firma
Tak tutaj dziewczyna pytała o testu butelki, które byly w Warszawie i Gdyni i było w regulaminie, że dają laktator w prezencie.
Nowy laktator którego nie ma w sprzedaży? Czyli możemy liczyć na nowy model ? ![]()
Haha, chyba tak ![]()
chyba nie bylo nic tam napisane, że nie moge o tym mowic ![]()
![]()
Ja to bym chętnie przetestowała takiego typu jak nowy z neno z apką ![]()
Domi wiesz my jesteśmy jedną wielką Canpolową rodziną a nie jacyś obcy więc chyba się nie pogniewają, że napomknęłaś. Obstawiam, że będzie to kolejny hit ![]()
Cudownie
bardzo dobre wieści ![]()
Rozumiem, że zadowolona z testów jesteś? ![]()
Ale to był laktator z Canpol?
Mój nie marudzi , bo go całymi dniami w domu nie ma ![]()