Badania marki Canpol

Moj nie. On siedzi na rolkach :rofl:

Taaak :sweat_smile::sweat_smile: mój mąż tak dogaduje, że.jak wolna chwila to tylko forum i forum :sweat_smile: a nie mam wiele takich chwil :stuck_out_tongue_winking_eye::sweat_smile: i narzeka :sweat_smile:

1 polubienie

Hahah dokładnie u mnie też tak jest :smiley: ale to już takie przyzwyczajenie :speak_no_evil::see_no_evil:

1 polubienie

U nas jak mamy jakis dylemat to mowi " ej mysza moze wez sie na forum podpytaj " :rofl: weszlo juz w zycie :sweat_smile:

2 polubienia

Nieee… bo moj siedzi na forach z motoryzacji :sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

U mnie mój często też tak siedzi, najwięcej przy samochodach a Twój? :see_no_evil: bo to w sumie jego praca :see_no_evil:

Moj to wiecznoe w garazu ale to jego hobby i praca dodatkowo w sumie :face_with_hand_over_mouth: co chwile sprowadza jakies auta, robi i sprzedaje :sweat_smile:

W sumie to w weekend się mniej dzieje na forum to mój tak nie zauważa ….bardziej w tygodniu ale te jakoś mu to nie przeszkadza bo sam w rolkach siedzi

Ja chciałam brac udzial w tych nadanaich ale nie spełnialiśmy wszystkich wymogów. Ja w twoim wypadku napsiałabym do Pani Marceliny ja do niej pisałam przed tumi badaniami i mi odpisywała na fb. A laktator dostaliście tak z ciekawości bo to chyba był prezent za badania.

To on już powinien być honorowym członkiem forum jak tak xd

Hahah taaa :sweat_smile: jak sie nauczy robic mi zdjecia z mala to moze go wpisze na liste oczekujacych :joy:

1 polubienie

Ja dostalam, tzn moglam zatrzymac lakatator po zakonczeniu badania :slight_smile:

1 polubienie

Mój mąż wiecznie marudzi że non stop na telefonie :rofl::rofl: a to zawsze tak trafi że on widzi jak na chwilę zerknę nadrobić wiadomości czy maila :rofl::rofl:

1 polubienie

To super :heart: canpol to jednak solidna firma

Tak tutaj dziewczyna pytała o testu butelki, które byly w Warszawie i Gdyni i było w regulaminie, że dają laktator w prezencie.

Nowy laktator którego nie ma w sprzedaży? Czyli możemy liczyć na nowy model ? :face_with_hand_over_mouth:

Haha, chyba tak :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: chyba nie bylo nic tam napisane, że nie moge o tym mowic :joy::face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Ja to bym chętnie przetestowała takiego typu jak nowy z neno z apką :grin:

Domi wiesz my jesteśmy jedną wielką Canpolową rodziną a nie jacyś obcy więc chyba się nie pogniewają, że napomknęłaś. Obstawiam, że będzie to kolejny hit :grin:

Cudownie :heart_eyes: bardzo dobre wieści :heart:
Rozumiem, że zadowolona z testów jesteś? :grin:

Ale to był laktator z Canpol?

Mój nie marudzi , bo go całymi dniami w domu nie ma :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia