Badania marki Canpol

Taaak od Canpol :white_heart: :face_with_hand_over_mouth: laktator muszlowy

A to była jakaś dodatkowa akcja? Nie w ramach testów tu na forum?

A skąd się dowiedziałaś o testach? Bo z butelka natural shape to widziałam post na Ig

Ooo nie wiem czy dobrze zrozumiałam , ale nowość chyba będzie :heart_eyes:

A co to za badanie? Jak można wziac w tym udział ? Napiszesz coś o tym więcej ? :wink: @magdap_96 a to wtedy w Gdynii lub Warszawie jest jakieś spotkanie ?

Canpol sam pisał do whbranych osob na instagramie :woman_shrugging:t3:

2 polubienia

Aaaa czyli to nie dla każdego

Było ogloszenie na fb i insta w listopadzie z tego co pamiętam, że szukaja maluszków do badań z neurologopedą. To musiał być maluszek chyba do 4 miesiecy nie karmiony nigdy butelką i zbierali zgłoszenia i wybierali wtedy. I to były badania do butelek Natural Shape a w podziękowaniu dawali laktator Smart Sense. Ja sie nie zalapałam na te badania więc się nie wypowiem jak to dalej wyglądało :grin:

2 polubienia

Aaaaaa oki czyli to jakaś stara sprawa

Aaa, to już rozumiem . Dziękuję za informację :smiling_face:

Aż jestem ciekawa jak wygląda, i czy będzie niedługo do testów :blush::blush:

Taak też zauważyłam że ludzie szybko rezygnują

No to ja zawsze tak mam.
A ile razy zamawiam coś do domu czy do dzieci i siedzę w telefonie to tego to nie widać :stuck_out_tongue:

Tak albo napiszą kilkanaście komentarzy później nic nie wygrają i więcej się nie pojawiają na forum. Już było tak kiedyś że dziewczyny pisały żeby pisać chyba o laktator w tedy chodziło jak dobrze pamiętam. Pisały co kolwiek a później wielkie ale że nie wygrały a były aktywne. I na końcu się okazało że to była jedna osoba z kilku kont :rofl::rofl:

1 polubienie

O laktator to była taka walka :see_no_evil: co tu się wtedy działo. Niestety nowe osoby to w 90% tylko po gifty i nie zostają na długo

Ja dołączyłam do forum jak był właśnie laktator do testów i szczerze mówiąc bardzo mi na nim zależało a jak się udało to skakałam z radości :grinning::sweat_smile:

Nooo ja też chętnie bym powalczyła o laktator ten muszlowy bo chętnie bym go przetestował

Ja chwilę wcześniej ale za to moja pierwsza wygrana to był laktator :smiling_face_with_three_hearts: to było po moim porodzie od razu i on się tak mi przydał :smiling_face_with_three_hearts:

To ja chyba zaraz po nim bo na razie były zabawki i mi sie nie udało a póżniej express i wtedy udalo sie wiec wow :face_with_hand_over_mouth:

Mi by się teraz tak przydał ten zestaw do porodu :joy::joy: