Mi właśnie też bardzo ![]()
Ja już byłam zalogowana jak by ekspres ale się nie udzielałam a potem widziałam jak był aspirator
Ja siedzę za zwyczaj wieczorami jak mąż śpi albo jak dzieciaki w południe mają drzemkę a ja czas na kawkę ![]()
@Efektdomi ja też miałam usmiechnietą twarz jak widziałam że wygrałam ekspres do mleka masakra jak do męża mówiłam to nie mógł uwierzyć.
Hmm ale w sumie takie osoby chyba nie zdążą zgarnąć żadnej nagrody bo czasem widać że ktoś nowy zagląda ale za wiele się nie udziela i później szybko znika i tyle ją widzieli ![]()
U mnie też mąż nie mógł uwierzyć, aż chciał żebym mu maila pokazała bo myślał że kupiłam i go wkręcam że wygrałam do testów ![]()
U mnie bylo podobnie ![]()
ja pamietam jak dołączyłas bo tak samo w podobnych dniach ja🤣
i zapuścilysmy korzenie tez🤣
Bo tutaj jest tak fajnie, że z przyekmnoscia się wraca ![]()
Tak, muszę wam o powiedzieć że jak człowiek jest sam z dzieckiem w ciągu dnia i przez cały urlop macierzyński czy rodzicielski
i nie ma z kim pogadać bo nie ma znajomych w pobliżu z maluchami to takie forum jest zbawienne
Niespodziewałam się że będę tak samotna w ciąży
dobrze że znalazłam to forum
Masz nas
jednak kobieta w ciąży/ z dziećmi drugą w tej samej sytuacji zrozumie ![]()
Jeju ja miałam totalnie to samo , co prawda trafiłam tu chyba jako dobrze pamiętam dopiero w drugiej ciąży , ale to mi wiele ułatwiło macierzyństwo
Dużo jest tu polecanek , super i ta atmosfera ![]()
Ja to bym chciała jakiś laktator muszlowy ![]()
![]()
Na mojej liście też jest laktator muszlowy … bo teraz by się sprawdził pewnie przy żłobku
A ja bym chciała dalej rzeczy do wyprawki
i ten plecak bo jest cudny ![]()
Samotność w ciąży to w zasadzie standard. A po ciąży z dzieckiem to dopiero samotność. Ale jesteśmy tutaj dla siebie ![]()
![]()
Mi plecak też się przydałby bo powiem szczerze mam wielką torbę ale nie mieści mi się już dla dwojga jedna torba jak się pakujemy na jakąś przejażdżkę a to picie a to pampersy , musy przekąski zabawka na drogę ![]()
Mi też, właśnie tak sobie rano myślałam jak pakowałam do żłobka małego ze taki plecak to złoto
Ten plecaczek też by mi się przydał na już
ale poczekam może się uda , a jak nie jak się wam sprawdzi to na pewno go kupię . Bo lubię takie pojemne plecaczki wszystko w jednym