Badania marki Canpol

Zawszento taki pelcaczek wygodniejszy niz torba ktora jednak obciaza jedną stronę ciala

W podróż i na wycieczki piesze jest wygodniejszy do wzięcia a do wózka też można przyczepić :upside_down_face:

Wielozadaniowy plecak haha

Ten plecaczek to na prawdę wszędzie się przyda :smiling_face:

Dokładnie , i dużo lżej się nosi na plecach niż na ramieniu :smiling_face:

1 polubienie

Ja bym sobie go wpiela do wózka i woziła całą naszą wypadową “graciarnię” :stuck_out_tongue_winking_eye::rofl:

Nie wiem czy mówisz o tym samym badaniu ale raczej laktatora nie było

Nie wiem jak to robicie że macie czas na pisanie tu przy malutkim dziecku. Ja ledwo do łazienki wyjdę a już są krzyki

O jakim plecaku piszecie ?

Ja np teraz odpisuje bo mój mały ma drzemkę :grinning: albo jak jestem na spacerze i mały śpi w wózeczku :grinning: są też tu dziewczyny które są w ciąży więc one mają sporo czasu :grinning: a te które mają maluchy i są bardzo bardzo aktywne to nie wnikam, każdy robi co chce :grinning:

Dziewczyny piszą o plecaku który jest w tym msc do wygrania w testach :wink: plecak canpol

Możesz odpisywać dziewczynom w jednej wiadomości oznaczając je za pomocą @ :grinning: wtedy jest przejrzyściej :grinning:

@MalaMi94 o tym co będzie do testowania w tym miesiącu :heart::heart:

1 polubienie

Najczęściej jak karmię Małą albo juz w nocy jak dzieci spią :slight_smile: mam 2 Maluchów na pokladzie
W dzień starszak w żłobku a Mala ma jeszcze drzemki wiec też czasem uda mi sie wejsc i cos poczytac tutaj (ale to głównie jak np siadam na chwilę z kawą).

Ja tak samo jak @Wesola95 wchodzę na forum jak synek ma drzemkę albo na spacerze. Chociaż wcześniej nie miałam tak dobrze, jak synek miał 3 tygodnie do jakoś 1,5 miesiąca nie miałam czasu żeby wziąć prysznic czy iść do toalety bo synkek miał spore problemy z brzuszkiem i musiałam go ciągle nosić

1 polubienie

:upside_down_face::thinking: ja też się zawsze nad tym zastanawiam. Ja piszę jak mały śpi a ma dwie dłuższe drzemki w ciągu dnia :rofl: albo jak mąż przyjdzie

No to ja albo nie ogarnięta jestem albo mam taki egzemplarz wymagający :slight_smile:

Ten plecak całkiem spoko, podobny kiedyś kupiłam w TK Maxx jak chodziłam do pracy za 60 Ziko :slight_smile: bardzo pojemne te plecaki.

Moja chyba przestawia się na q drzemkę albo testuje moja wytrzymałość. Chyba że ma takie fatalne drzemki bo ząbkuje, idzie jej teraz dolna dwójka :smiley:

N oto mój też takie miewał. Wstawał po 30 min i marudny bo zmęczony a spać nie mógł

Mówiłam o badaniu do wprowadzenia butelek natural shape i Już mam potwierdzenie, że był laktator w prezencie :heart:

Plecaczek też by mi sie przydał :blush: wygląda mega fajnie

Ja ostatnio mam troche mniej czasu na pisanie ale staram sie w trakcie drzemek tu wejsc i poczytac :blush:

Jak odpisujesz to oznaczaj „@„ żeby nie robić spamu tak jak napisała o tym @Wesola95 :smiling_face:

1 polubienie

Ja też najczęściej na drzemce, ale że zwykle są mega krótkie to często też nie zdążę nawet, chyba że obiad mam gotowy jak dziś :stuck_out_tongue_winking_eye::sweat_smile:
a tak to jedynie wieczorem jak mały już zaśnie, to łapię taką chwilę dla siebie :blush:

1 polubienie