Brzydki zapach z pralki i ubrań – co robić?

pewnie zrobisz jeszcze ze dwa razy lub raz i będzie po problemie :wink:

podziwiam jak ludzie sobie kiedyś radzili :smiling_face_with_three_hearts:

tez tak myślę ze jednak płyn do mycia naczyń to podstawa.

Dla mnie w ogóle płyn to podstawa do sprzątania czegokolwiek. Czy to wycieram szafki, nigdy sama woda, no chyba, że to jakieś wiszące półki, na których nikt nic nie rozkeje i nie naciapie, ale i tak siadają tam muchy i no nie, nie umiałabym bez płynu, czy nasączonych chusteczek :rofl: raz w tygodniu, bo kurze przecieram częściej ale używam też swiffera
W każdym razie ja tam bardzo lubię się z chemią do sprzątania :rofl: uwielbiam testować jakieś nowe produkty i chyba zakupy chemii przyprawiają mi więcej radości niż zakupy ubrań :rofl::rofl:

polecam ocet lawendowy z action :slight_smile: cudo !
dodaje w szczegolnosci do ciemnych ubran - zapach zniknal :slight_smile:

Sproboj nalać octu do podajnika i nasypaćc sody i wlaczyc program z najwyzsza temperaturą, u mnie jest np higieniczna para na 90°C , po takim praniu “na pusto” powinno byc lepiej

Mam podobnie. Bardziej cieszę się z pomarańczowego płynu do szyb niż z nowej bluzki :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Nie chce nic mówić ale to chyba starość nazywają heheheh :crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Hahaha może i faktycznie to już starość :rofl:

no myć naczyń sama woda tez sobie nie wyobrażam , czy to nawet wrzątkiem , płyn musi być

heheheheh tez tak się czuje ;p to już na pewno starość ;p

No dokładnie. Ja musze do wszystkiego dać płyn. Do podłóg, naczyn, prania, no wszędzie

U mnie najwyższa temp to 60 stopni , pewnie już stara ta moja pralka :see_no_evil:

U mnie też maksymalnie 60 stopni, chyba standard w starszych modelach :smile: :grin:

Szkoda ale ja też mam tylko do 60 . Pewnie niektóre rzeczy dobrze przeprać w takiej tem w 90 stopni białe ręczniki i pościel dobrze by się prało

Ja mam na szczęście program na 90 stopni.

No bardzo możliwe :rofl::rofl: po 30 to już starość hahahah. Ja uwielbiam też płyny w fajnych butelkach hahahha a jak mi w sklepie gratis dadzą to cieszę się jak dziecko

Jeju ja nic nie prałam w takiej temp, bo zawsze się boję, że mi się to zniszczy :rofl::rofl:

U mnie też jest ten program, więc będę pamiętać jak nie zacznie brzydko pachnieć z pralki.

Haha, ja też tak mam! :rofl: :sweat_smile: