długiemu karmieniu sprzyja spokój no i wielkie chęci mamy
psychika mamy ma duże znaczenie
ja karmie juz 9 miechów a mała nadal ciągnie i sie sama upomina jak jej nie dam
chyba nie ma nic lepszego niż mleko mamy
Mi tym razem się udało!! Synek ciągnie cyca aż miło!
mleko mamy jest najlepsze
i kto by pomyślał że na mleku dziecko tak urośnie
ja uważam że w jakim stopniu dziecko przybiera na wadze będąc na piersi to wszystko zależy od tego co jemy.
trzeba bardzo dużo pić różnych płynów najlepiej woda
Moja córka na chce przybiera 1 kg na 2 tygodnie hehe ma 7 tygodni
też mało stresu powinno sie mieć
jak pobudzic laktacje? konczy mi sie pokarm ![]()
Spróbuj herbatek poprawiających laktację
Jak polecam częsty masaż piersi i częste przystawianie dziecka. Bo herbatki działają ale nie na wszystkich
mi pomogły te herbatki
Mi nie brakuje jak narazie…
niby herbata z mlekiem tzw"bawarka" pomaga
o tej bawarce tez slyszalam babka mowila a ile w tym prawdy nie wiem
ja herbatki sobie kupiłam
i czejam na maleństwo zobaczymy efekty ![]()
ja tam nic nie pije specjalnego a pokarmu mam ze z trujke dzieci bym wykarmiła