Co sprzyja długiemu karmieniu piersią?

długiemu karmieniu sprzyja spokój no i wielkie chęci mamy

psychika mamy ma duże znaczenie

ja karmie juz 9 miechów a mała nadal ciągnie i sie sama upomina jak jej nie dam

chyba nie ma nic lepszego niż mleko mamy

Mi tym razem się udało!! Synek ciągnie cyca aż miło!

mleko mamy jest najlepsze

i kto by pomyślał że na mleku dziecko tak urośnie

ja uważam że w jakim stopniu dziecko przybiera na wadze będąc na piersi to wszystko zależy od tego co jemy.

trzeba bardzo dużo pić różnych płynów najlepiej woda

Moja córka na chce przybiera 1 kg na 2 tygodnie hehe ma 7 tygodni

też mało stresu powinno sie mieć

jak pobudzic laktacje? konczy mi sie pokarm :frowning:

Spróbuj herbatek poprawiających laktację

Jak polecam częsty masaż piersi i częste przystawianie dziecka. Bo herbatki działają ale nie na wszystkich

mi pomogły te herbatki

Mi nie brakuje jak narazie…

niby herbata z mlekiem tzw"bawarka" pomaga

o tej bawarce tez slyszalam babka mowila a ile w tym prawdy nie wiem

ja herbatki sobie kupiłam :slight_smile: i czejam na maleństwo zobaczymy efekty :slight_smile:

ja tam nic nie pije specjalnego a pokarmu mam ze z trujke dzieci bym wykarmiła