ooo tez fajny a nie widziałam go wcześniej ![]()
![]()
Ale takie jasne torby to mi się wydaje że są nie praktyczne bo się brudzą. Zwłaszcza przy dziecko. No chyba że można je prać ![]()
zalezy od materiału
ja miałam plecak z bazarku biały ala eko skora i fajnie sie czyścił
wiec ciezko ocenic poki sie nie sprawdzi i zalezt w jakich warunkach uzywasz
canpol jest opisane by gabeczka myc a babyono ze wodoodporny wiec mysle ze fajnie może sie to czyscic ![]()
zreszta to sa strikte zwiazane z dziećmi wiec raczej bubla by nie puszczaly jedni i drudzy
A to tak, jak jest ze skóry czy eco skóry to tak
Moj ulubiony rozmiar podkladow wkoncu do testow
bardzo przemyslanie dobrany zestaw do podrozy i na spacery z maluchami i starszakami ![]()
Juz pisalam ze ten najmniejszy rozmiar podkladow najbardziej lubie bo jest kompaktowy💚
Jejku chciałabym mi to by było moje marzenie ale znając moje szczęście to tak nie będzieJejku chciałabym mi to by było moje marzenie ale znając moje szczęście to tak nie będzie
@SylwiaMK To ja ci powiem tak jak się przeniosłam na spacerówkę przodem to mi zaczyna torba przeszkadzać. Jak podepnę ją do wózka No to jak gdzieś stanę to nie mam widoku na dziecko aby mieć na torbę jak mam widok na dziecko to torba jest zbyt na widoku. Zaczyna mi to za bardzo przeszkadzać
To ja mam spacerówkę gdzie mały siedzi przodem do jazdy a torba jest przy mnie tam gdzie uchwyt to pchania
Kurcze a Tobie torba się wgl nie rozpina ? Rzepy sa jakieś większe ? Moja torba się ciągle odpisała , ale to też taka była w zestawie z wozkiem plus inną dokupiłam ale tez rzepy nie dają rady ![]()
![]()
Też się zastanawiam jak z colorstories te big torby wiszą na wózkach ![]()
![]()
![]()
Po tym opisie chcę mieć ten plecak jeszcze bardziej! ![]()
![]()
![]()
Zestaw mega 🩵 najbardziej to ciekawi mnie ten plecak:heart_eyes: przydał by nam się na pewno ![]()
![]()
A mnie właśnie plecak ciekawi, kosmetyczka i ten żel do kąpieli mustelli
No i ma jeszcze tą matę do przewijania w środku i jeszcze kieszonkę na mokre chusteczki i w środku karabińczyk na klucze ![]()
i chyba tyle pamiętam aaaa i jeszcze na te uszy do przypinania do wózka ![]()
Na szczęście nie ale no mimo wszystko nie do końca jestem z niej zadowolona. Tym bardziej że nie będę ukrywał że wychodząc często z dwójką dzieci torba którą mam jest za mała
Kieszonka termiczna
ale czaaaaad . Mega sie przyda i fajnie , ze mozna go do wozka przypiac mimo to , ze jest plecakiem
a jak wielkosciowo ?
Mi przy dwójce wygodniejszy pakowniejszy jest plecak ![]()
Tez w środku termiczną kieszeń ale juz mocno spłowiały jest ![]()
Witam. Trafiłam na tą stronę przypadkiem . Za nie długo zostanę mama , moje pierwsze dziecko . Miło czyta się różne fora , myślę że bedą mi bardzo przydatne .
Również zestawy które można wygrać są mega
. Na pewno przydałyby się do wyprawki ![]()
Produkty Mustella są mi znane
Innych nie testowałam ale jeszcze wszystko przedmną ![]()
Na kiedy masz termin ![]()
![]()
Witamy w naszym gronie ![]()
![]()
na kiedy masz termin i co bedziesz miala chlopca czy dziewczynke ? ![]()
Hejka , pobędziesz z nami dłużej jak mc to już zostaniesz na dłużej ![]()
![]()
@karolina27034 , @ewelka8990 termin mam dopiero na początek listopada , jest to moje pierwsze dziecko więc już zagłębiam się w różne tematy . Na początku byłam strasznie przerażona ale pomału oswajam się z tematem . ![]()
![]()
A płeć dziecka chłopiec 🩵🥰