Dołącz do mam testerek! (czerwiec 2026)

Już jakiś czas temu czytałam fora bez konta . Odważyłam się założył , dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. :grinning:
I tak jak mówisz napewno zostanę na dłużej :heart_eyes:

1 polubienie

Ten zestaw to idealny pomysł na wakacyjne wycieczki!
Wszystko współgra, i co najważniejsze plecak i kosmetyczka ułatwiają kompaktowe i szybkie pakowanie. Bo każda dodatkowa minuta jest na wagę złota dla każdej mamy, a mniej dodatkowych toreb to ulga dla kręgosłupa i wolne ręce. Uwielbiam woreczki na pieluchy, jest to absolutny must have w wyprawce dziecięcej. Przydają mi się w wielu sytuacjach niekoniecznie na pieluszki, ale także na zabrudzone ubranka, użyte podkłady, czy resztki jedzenia, kiedy pod ręką nie ma kosza - zwłaszcza podczas podróży autem.
Nowość stanowią dla mnie ręczniki jednorazowe, bardzo chętnie je wypróbuję, zwłaszcza, przy krótkich wyjazdach kiedy zależy mi aby spakować się w małą torbę lub plecak - tradycyjne ręczniki zajmują wtedy większość cennego miejsca.

Fajnie że podłapałas oznaczenia dziewczyn od razu :blush::blush::blush: a jak sie czujesz ? Jak znosisz ciążę ?

Nic trudnego w oznaczeniu kogoś , każdy dużo tu pisze więc lepiej oznaczać :rofl::grinning:

A ciążę przechodzę bardzo łagodnie , od początku żadnych dolegliwości , teraz mam bardzo dużo energii , oby zostało do końca :grinning:

A u was jak jest ? :thinking::thinking:

A ja mam dwie córki ,.sa ze mną w domu . Starsza pójdzie od września do przedszkola i juz sie boję jak to bedzie :astonished::astonished: a mlodsza ze mna poki co zostaje w domu :slight_smile: :slight_smile:

A z tym podłapaniem to chodzi mi o to ze jak ktoś przychodzi całkiem nowy / i bez tworzenia kilku fikcynych kont bo takie sie zdarzały i no redakcja Canpolu wylapywala takie damy / to robi komentarz pod komentarzem nie oznaczajac małpka a to jest uciążliwe i sama z biegiem czasu zobaczysz :slight_smile:

Super! Ja bałam się wymiotów a żadnych całą ciążę nie miałam, mdłości też nie :wink:

1 polubienie

Mama na pełnych obrotach, przeszłaś nie jeden poród :grinning: czego najbardziej się chyba boje jak to będzie, słyszałam różne opinie i jestem przerażona :grimacing:

Oki super za wytłumaczenie , myślałam że tak lepiej jak oznacza się . :slightly_smiling_face: Mile jest to że jesteście otwarte na kogoś nowego . :grinning:

2 polubienia

O to zazdroszczę jak przcjodzisz :face_holding_back_tears: mnie pierwszy trymest bardzo przetyrała , w drugim pierwsza połowa to tak nie bardzo a druga cudowna haha a teraz 8 msc i zgadza mdłości odrzucenie od jedzenia :joy::joy:

1 polubienie

Jak idzie kompletowanie wyprawki? :grinning:

O to mamy podobnie :grinning:
Już po porodzie ??? :thinking:

Wielkosciowo hmmm no jak plecak :rofl::rofl: ale ten jest taki kwadratowy nie jest jakiś ogromny ale nie jest też mały. Taki w sam raz :rofl:

1 polubienie

Współczuję :open_mouth: nie chciałabym tego przechodzić ale wszystko jest możliwe . Słyszałam właśnie że pod koniec też są takie dolegliwości . :grimacing::slightly_smiling_face:

1 polubienie

Tak już po, synek ma 13 dni :slight_smile:

1 polubienie

Jak narazie nie mam nic , ale już się rozglądam . Bo jest tego sporo do kupienia . :rofl: Nie chce zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę :slightly_smiling_face:

O to gratulacje :heart: poród naturalny ? Czy cesarka ?

Też jestem nowa :grinning: miło byłoby coś wygrać :slightly_smiling_face: nagrody są naprawdę super i bardzo przydatne :heart_eyes:

1 polubienie

Brzmi jak rozwiązanie idealne :star_struck: właśnie fajnie bo już sobie wyobrażam że przypinam go do naszej spacerówki, pakuje cały “majdan” i ruszamy w drogę :stuck_out_tongue_winking_eye::sweat_smile:

@paola.4 oo to kolejny chłopiec dołączy do grona :grin:🩵 :baby:t2:
Super że tak lekko przechodzisz ciążę :blush: później też sobie na pewno świetnie poradzisz, zobaczysz że wiele rzeczy przychodzi instynktownie i naturalnie, bo w końcu chcemy samego najlepszego dla tego maleństwa :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Zgadza sie dwa porody za mna :slight_smile: ale sa tez tutaj mamy ktore mają wiecej dzieci :blush: tez forum jest dla wszystkich i zobaczysz z biegiem czasu tutaj jest , tak po domowemu :grin::grin:

1 polubienie

Też jestem tu od niedawna i nigdzie nie było takiej atmosfery :face_holding_back_tears::face_holding_back_tears:

2 polubienia

Taaaaak i masz jeszcze matę do przewijania w środku taką mięciutka z ceratki. Naprawdę fajny też plecak

1 polubienie