Gryzaki i zabawki

Ja gdzieś w którymś wpisie pisałam że synkowi od razu nie podładował ten gryzak, dopiero jak skończył 6 miesięcy to zaczął go używać jako gryzak a nie jako smoczek. Jest fajny bo dziecku wygodnie go trzymać i dobrze się go czyści.

Mombella jest fajna ale na później jak dziecko ogarnie złapanie, nam się super sprawdzał tak od 4 miesiąca, spoko był taki gryzak szczoteczka marki Jordan, z Babyono kosmos. Wodne z Canpol do tej pory ratują nas przy ząbkowaniu

U nas właśnie też ta silikonowa szczoteczka póki co najlepsza , ale ona sobie ją tak wpycha że aż strach :sweat_smile:

1 polubienie

Mój lubi ostatnio gryźć te szczoteczki sylikonowe z Rosmann co dostaliśmy na 6 m

My bardzo lubimy kaczke Monikę i ośmiornice tańcząca i wszystkie miękkie książeczki a no i pianinko

Ja kupowałam taką z ogranicznikiem chyba z baby ono jak do rzęs pamiętam. Mieliśmy takiego słonika w tedy sobie nie włoży głęboko

2 polubienia

Ojej nawet nie miałam pojęcia o takiej szczoteczce kurcze przy następnym zamówieniu ją biorę

Noo polecam bardzo. Właśnie po to jest forum żeby dowiedzieć się czegoś nowego :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::grin:

1 polubienie

Przy synku z gryzaków super sprawdzały nam się żyrafa i grzybek z mombelli, córeczka 3,5 miesiąca i również je polubiła :smiling_face:

Widziałam te szczoteczki/gryzaki. U mnie teraz sprawdzają się te do gryzienia z Rosmann

Oraz te łyżeczki też gryzakowe

Ja te z rossmanna dostałam za darmo od nich, po urodzeniu dziscka zaprosili po odbiór prezentu :gift:

Oooo ja myślałam o takiej małej , a ta jest całkiem fajna super dzięki za scren już zamawiam też taką

1 polubienie

Ja też i super się sprawdzają teraz jako gryzaki

Moja te gryzaki łyżeczki tak pcha daleko do buźki że muszę pilnować w sumie wszystko co się da pcha jak najdalej



A co uważasz o Tych ? Zastanawiam się nad nimi :see_no_evil:

Ja widziałam ten pierwszy ostatnio i bardzo mnie kusił ale ostatecznie nie wzięłam wzięłam jakoś wielką truskawek którą można włożyć do zamrażarki

1 polubienie

Ten na górze wydaje się być fajny i łatwo go chwycić do piąstki, myślę, że przy okazji go kupimy :grinning: ta małpka na dole - mamy ją tylko w beżowym kolorze i na chwilę obecną mały nie jest mocno zainteresowany, ale widzę w niej potencjał :sweat_smile::grinning:

1 polubienie

Moj jak je to pcha wszystko do buzi a potem wypluwa …… bo nie jest w stanie pogryźć ……

Szwagierka ma znajoma której dziecko wszystko pcha do nosa i już dwa razy byli na pogotowiu i nie przegadasz ze nie można

@Mamuska357 o kurczę do nosa się jeszcze nie spotkałam żeby dziecko pchało coś szok jakie dzieci mają pomysły

Nooo a ma już prawie 3 lata i nie przetłumaczysz …… pcha i tyle