Gryzaki i zabawki

To mój mąż za dzieciaka tak robił. Podpuszczał go starszy brat i prawie się nie udusił jak wepchnął sobie fasolę

1 polubienie

My mamy małpkę, grzybka i słonika z tej serii :slight_smile: aktualnie słonik jest w obrotach :wink:

Ale tez powiem Ci z “wady” to mają tylko to że wszystko jak leci się przykleja do nich :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye:

To jest najgorsze, to przyklejanie się dlatego szukam jakiegoś etui na gryzaki :smiley: jak na skoczka tylko większy ale nie znalazłam jeszcze

1 polubienie

Gryzaki z giligums też łapią wszystkie paprochy :sweat_smile: nie wiem czy jest sens szukania na nich jakiegoś etui - chyba jedynie tylko jak się gdzieś idzie i trzeba je schować do torby, ale wtedy to polecam zwykłe woreczki strunowe :grinning:

1 polubienie

Też w woreczki wkładałam :slight_smile: teraz widzę że przy drugim dziecku jestem mniej wyczulona inwrzucam bezpośrednio do torby jak gdzieś jedziemy a przy pierwszym to steryloność do roczku :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye:

1 polubienie

U nas on się sprawdził super jedyny w sumie który dziecko używało

Woreczki strunowe są super ja dużo rzeczy do nich wkładam, sa mega przydatne.

1 polubienie

Pod tym względem IKEA ma najfajniejsze woreczki do zaoferowania.

U mnie teraz w tych dużych lądują wszystkie zabawki starszej. Klocki magnetyczne, LEGO itp

Ja kupuje w Action bo tam mają różne rozmiary i są świetne dla mnie. W Ikea rzadko bywam

1 polubienie

Ja też na codzień kupuje worki, woreczki w action. Gryzaki niestety mają to do siebie, że wszystko się przykleja do nich :frowning: nie znalazłam jeszcze na to sposobu.

W ogóle te sylikonowe rzeczy takie są że łapią wszystkie paprochy

A macie jakieś sprawdzone gryzaki co nie łapią tego kurzu ?

Nie sylikonowe :smiley: ale mniej się sprawdzaj. Ja
Miałam tata żyrafę kauczukowa i ona nie łapie brudu

1 polubienie

Jakieś drewniane, my mamy jeszcze gryzak z moonie to on też nie łapie kurzu :wink: ale jednak te które łapią kurz sprawdzają się najlepiej bo są z miękkiego silikonu :grinning:

1 polubienie

U mnie brat pchał do nosa wszystko :see_no_evil: rodzice tłumaczyli i nie szło przetłumaczyć a później siostrze to pokazał i to samo :joy: rodzice mieli dość :joy:

A jakie zabawki polecacie dla dziecka 7m? Padło wiele poleceń gryzaków, ale potrzebuję takich typowych zabawek.
Mamy kostki sensoryczne i ksiazeczki, pszczółkę jeżdżącą i meduzę z biedronki, matę wodną ale synkowi już zaczyna się nudzić to co ma (a nie ma za wiele, więc i tak się dziwię że dopiero teraz przestał się nimi i interesować).

Ostatnio u nas hitem była kierownica

U nas furorę teraz robi

A w najbliższym czasie czytaj na dzień dziecka chcę jej dać stolik manipulacyjny. Myślę o czymś jeszcze ale kompletnie nie mam pomysłu na dzień dziecka

1 polubienie

U mnie furorę robi garnuszek

I Arka Noego

Mały bardzo też lubi tą sowę grającą

1 polubienie

To u nas na topie żółw interaktywny, jeżdżący i autko :grinning:

2 polubienia

Mala sie bawi roztanczona dj’ką fisher price i uwielbia lalke typu baby born , ktora gada i spiewa, ale chyba najwiekszym hitem jest krzeselko


Teraz chce jej kupic Odkrywczy domek , bo kroluje w poleceniach i jest duzo do “grzebania”

2 polubienia