słodziak.
córunia
Z dumela odkrywczy domek polecam , dostały w prezencie niedawno i jest baaaardzo super
ja sama się nim bawię
on Już jest tyle lat na rynku a ciągle dzieci go kochają ![]()
Ale masz słodziaka w domu ![]()
![]()
To krzesełko pamiętam jak moja kuzynka się nim bawiła
muszę go poszukać na strychu u babci i sprawdzić czy jest jeszcze sprawne po tylu latach
Ja sie ciagle smieje , ze ciagle sie kupuje malej nowe zabawki , no ktore nie kosztuja mało a ona i tak wybiera np pusta butelke po napoju , albo cos co jest stare . Krzeselko tez dostala po kuzynce
a na chwile obecna nie ma dnia bez urzedowania przy nim
Bezproblemowa córeczka haha tylko się cieszyć ![]()
![]()
Ale to tak zawsze jest. Bo czasem nie warto kupować właśnie drogich rzeczy bo jest mniejsze zainteresowanie niż łyżka drewniana czy pojemnikiem plastikowym
U mnie synek 7 miesięcy jest zainteresowany spinerami z dumell, trójkatem edukacyjnym z little dutch, uczniaczkiem od fisher price a tak do gryzaki które można pchać do buzi
No właśnie synek też zaczął się budzić zabawkami to dałam mu pustą butelkę po wodzie i był przeszczęśliwy ![]()
To u nas butelki o napojach, puszki czy butelki po płynach do płukania to najfajniejsze zabawki
Chociaz najbardziej wygrywa pilot u nas
niewazne od czego , wazne ze to pilot , oczywiscie zabawkowy nie wchodzi w gre
Pilot to zawsze najlepsza “zabawka” o którą te bobasy walczą jak szalone ![]()
ja nie wiem co jest w tych pilotach takiego co tak je przyciąga ![]()
![]()
![]()
U mnie telefon. Starsza non stop próbuję wziąć mój telefon żeby zrobić zdjęcie lub coś to młodsza też człapie w stronę telefonu
Mój mąż przywiózł prawdziwy pilot ale nie do tego telewizora i oczywiście ten nie robi na nim wrażenia
To są niby takie piloty zabawki dla dzieci też nie robią wrażenia one wiedzą który jest właściwy bo to jest ten którym bawią się rodzice
No mój dostał pilot zabawkę na Mikołaja ale on doskonale wie że to nie prawdziwy jest
Oo telefon to też, migiem do niego zasuwa ![]()
![]()
One widzą , że my w nich siedzimy to też chcą ![]()
Dokladnie ! Wszystkie de “dorosle rzeczy” typu piloty , telefony , kluczyki do auta sa najatrakcyjniejszymu zabawkami , bo my sie nimi "bawimy " ![]()
To ja dałam mojemu stary iPhone 3G3 i chwilę się nim bawi ale i tak woli nasze
Ostatnio dajemy mu pilot od ledwo o też ma niezłą zabawę