Infekcja pochwy w ciąży - swędzenie, zapalenie, pieczenie

ja często miałam infekcje,dbam o higiene ale to i tak wracało.Musiałam brac leki i antybiotyki

Ja na szczęście nie miałam infekcji w ciąży mimo brania antybiotyku.

mnie omineło nic przyjemnego zapewne a jesli by miało zaszkodzić dziecku

ja nie miałam i o higiene dbałam tak jak przed ciąża

ja jeszcze bardziej dbam o higienę, ale witaminę C też brałam przez 10 dni w tabletkach.

ta przypadłość to bardzo częsta w ciąży, mi lekarz zaraz na 1 wizycie powiedział że w ciąży jeszcze szybciej o infekcję

Nie miałam infekcji i całe szczęście bo martwiłabym się maleństwo

ja nie mialam żadnych problemów na całe szcęście

nie miałam żadnych infekcjii

ja miałam i musiałam brać globulki

Ja jak do tej pory nie miałam żadnych infekcji miejsc intymnych i mam nadzieje że tak pozostanie.

Dla mnie najgorsze było to uczucie swędzenia.

mnie chyba własnie coś dopadło :frowning: na szczęście wizyta u learza za 2 dni

ja miałam i musiałam brac tabletki dopochwowe i przeszło

trzeba uważać szczegulnie w toaletach publicznych

ja na szczęście miałam wszystko w porządku nie dopadly mnie żadne dolegliwości

na razie wszystko jest w porządku i mam nadzieję że tak zostanie do końca.

w toaletach publicznych to ja w ogóle nie siadam albo kupuje w automatach nakładki

ja w toaletach publicznych to zawsze na narciarza.

angela ja to samo. Mąż mówi że na Małysza robię haha