ja często miałam infekcje,dbam o higiene ale to i tak wracało.Musiałam brac leki i antybiotyki
Ja na szczęście nie miałam infekcji w ciąży mimo brania antybiotyku.
mnie omineło nic przyjemnego zapewne a jesli by miało zaszkodzić dziecku
ja nie miałam i o higiene dbałam tak jak przed ciąża
ja jeszcze bardziej dbam o higienę, ale witaminę C też brałam przez 10 dni w tabletkach.
ta przypadłość to bardzo częsta w ciąży, mi lekarz zaraz na 1 wizycie powiedział że w ciąży jeszcze szybciej o infekcję
Nie miałam infekcji i całe szczęście bo martwiłabym się maleństwo
ja nie mialam żadnych problemów na całe szcęście
nie miałam żadnych infekcjii
ja miałam i musiałam brać globulki
Ja jak do tej pory nie miałam żadnych infekcji miejsc intymnych i mam nadzieje że tak pozostanie.
Dla mnie najgorsze było to uczucie swędzenia.
mnie chyba własnie coś dopadło
na szczęście wizyta u learza za 2 dni
ja miałam i musiałam brac tabletki dopochwowe i przeszło
trzeba uważać szczegulnie w toaletach publicznych
ja na szczęście miałam wszystko w porządku nie dopadly mnie żadne dolegliwości
na razie wszystko jest w porządku i mam nadzieję że tak zostanie do końca.
w toaletach publicznych to ja w ogóle nie siadam albo kupuje w automatach nakładki
ja w toaletach publicznych to zawsze na narciarza.
angela ja to samo. Mąż mówi że na Małysza robię haha