Infekcja pochwy w ciąży - swędzenie, zapalenie, pieczenie

ja mialam upławy choc dbalam o higiene

Ja też nie siadam w toaletach publicznych a niestety dotknęła mnie infekcja w czasie ciąży musiałam stosować globulki dopochwowe:( swędzenie, pieczenie

u mnie w ciąży ciągle wracała infekcja dróg moczowych i brałam furagine

Konieczne są badania i leczenie infekcji

lulusia1234 zwiększone upławy to coś normalnego w ciąży

Niestety ja mam ciągle z tym problem.

Ja właśnie przechodzę infekcję.

Ja tylko zapalenie pęcherza miałam w ciąży

Dobrze, ze te leki nie zagrazaja skarbowi

tak dziecko przecież najważniejsze

Przechodziłam zapalenie pęcherza w ciąży także.

Miałam, na wszystko specyfiki lekarza działały a od pewnego czasu nie mam problemu.

przed ciążą mi się zdarzały, teraz na szczęście mnie omijają

Mnie w ciąży pomagała nystatyna,

dostałam grzybice przez tabletki które brałam ale szybko się jej pozbyłam

czesta grzybica pochwy ;/

trzeba na to w ciąży uważać, bo może się okazać bardzo szkodliwe dla dziecka, zresztą nie od parady lekarz tak często sprawdza i odczyn pochwy i zleca badania

Teraz dostałam globulki dopochwowe na czystość dróg rodnych przed porodem

ja od samego początku ciąży miałam upławy i nic nie pomagało nawet nystatyna lekarz mówił mi że takie upławy są często objawą ciąży i nie zagrażają dziecku i powinny ustąpić po porodzie i tak właśnie się stało

ja miałam ciągle upławy, jakiś antybiotyk dostałam, niewiele pomogło, ale nie było to nic groźnego