ja mialam upławy choc dbalam o higiene
Ja też nie siadam w toaletach publicznych a niestety dotknęła mnie infekcja w czasie ciąży musiałam stosować globulki dopochwowe:( swędzenie, pieczenie
u mnie w ciąży ciągle wracała infekcja dróg moczowych i brałam furagine
Konieczne są badania i leczenie infekcji
lulusia1234 zwiększone upławy to coś normalnego w ciąży
Niestety ja mam ciągle z tym problem.
Ja właśnie przechodzę infekcję.
Ja tylko zapalenie pęcherza miałam w ciąży
Dobrze, ze te leki nie zagrazaja skarbowi
tak dziecko przecież najważniejsze
Przechodziłam zapalenie pęcherza w ciąży także.
Miałam, na wszystko specyfiki lekarza działały a od pewnego czasu nie mam problemu.
przed ciążą mi się zdarzały, teraz na szczęście mnie omijają
Mnie w ciąży pomagała nystatyna,
dostałam grzybice przez tabletki które brałam ale szybko się jej pozbyłam
czesta grzybica pochwy ;/
trzeba na to w ciąży uważać, bo może się okazać bardzo szkodliwe dla dziecka, zresztą nie od parady lekarz tak często sprawdza i odczyn pochwy i zleca badania
Teraz dostałam globulki dopochwowe na czystość dróg rodnych przed porodem
ja od samego początku ciąży miałam upławy i nic nie pomagało nawet nystatyna lekarz mówił mi że takie upławy są często objawą ciąży i nie zagrażają dziecku i powinny ustąpić po porodzie i tak właśnie się stało
ja miałam ciągle upławy, jakiś antybiotyk dostałam, niewiele pomogło, ale nie było to nic groźnego