Dla mnie takie gadanie o tym, by plynów nie zmieniac, to przesada.
Jak przy zmianach nic się nie dzieje, to czemu miało by się nie zmieniać?
Według mnie można sobie zmieniać lecz po zmianie powinniśmy bardziej siebie poobserwować i jakby coś było lekko niepokojącego to trzeba szybko wracac do tego co było dobrze,
Większość płynów ma ten sam skład, więc dziwne by było jeżeli przy zmianie występowałyby jakieś dolegliwości. Przy infekcjach ważniejsza jest odporność i nadmierna higiena.
wiadomo ze trzeba obserwowac ale zawsze tak bylo… Przeciez nawet jak zjemy cos nowego czy podajemy dziecku do jedzenia to tez kazda mam obserwuje czy nic sie nie dzieje
nie wszystkie płyny mają ten sam skład, ponieważ są różne dodatki takie jak rumianek, nagietek itp. i zmiana jednego ze składników w ciąży może doprowadzić do infekcji
w sumie racja chyba jednak lepiej nie zmieniać płynu do higieny podczas ciaży
Ja zmienilam u myslalam ze bedzie lepszy a okazalo sie ze nabawilam sie grzybicy. Do konca nie wiem czy to bylo powodem poniewaz wiele kobiet w ciazy ja ma.
tez myslę że lepiej zostać przy swoim
lepiej nie zmieniać już sprawdzonego plynu do higieny intymnej
jak się ma sprawdzony płyn lepiej nie eksperymentować
ja nie zmieniłam ani płynu do higieny ani jakiś nawyków higienicznych i wszystko było ok ![]()
Skoro zasady higieny intymnej, które do tej pory stosowałyśmy nie mają wpływu na infekcje to nie należy ich zmieniać.
Higiena okolic intymnych jest bardzo istotna w ciąży, sprawdzony płyn to podstawa!
dokładnie jak ma sie sprawdzony płyn to lepiej w ciąży go się trzymać. Ja też nie zmieniam
Mnie na szczęście ominęły infekcje podczas ciąży.
U mnie wszystko ok ![]()
Mnie dopadlo niestety 2 razy w czasie ciazy , za 1 razem mialam przepisane globulki i nie chcialam ich brac i myslalam ze minie samo ale po jakims xzasie wrocila infekcja
W ciąży infekcje są na porządku dziennym niestety.
ja przez całą ciążę nie miałam żadnej takiej przypadłości i w ogóle o ile sobie przypominam to jeszcze nigdy nie miałam