mnie lekarz mowil ze to normale i wiekszosc kobiet ma, ja ogolnie mam obnizona odpornosc i to dlatego mnie czesciej takie rzeczy dopadaja
to prawda mi tez lekarz powiedział zę w ciązy łątwiej łapiemy jakieś infekcje.
ja za pierwszym razem wykupilam recepte ale ogolnie jakos sie balam brac tych globulek ale szybko sie nawrocilo i wzielam , przeszlo
ja też brałam w ciąży od drożdżaków
infekcja mi się nawracała, co przeszło to za 2 tygodnie znów mi towarzyszyła
bo to chyba generalnie tak jest że jak raz się złapie infekcje to potem ona lubi nawracać
calkiem mozliwe ze tak jest , ja mialam z nia problem tylko w ciazy
na infekcje to najbardziej latem trzeba uważać ciepło powietrza nie ma a bakterie się mnożą
mam nadzieję że żadna infekcja sie juz do mnie nie przykoleguje, wyleczyłam jedna i wystarczy.
W niektórych hipermarketach można kupić takie specjalne jednorazowe nakładki na sedes. W ciąży przydatne a higiena bardzo ważna.
Z tymi infekcjami to nigdy nie wiadomo kiedy i gdziemożemy coś podłapać ![]()
stosowalam się do zasad higieny intymnej a i tak dopadła mnie infekcja
Mój organizm akurat jeśli chodzi o infekcje miejsc intymnych na szczeście był odporny.
ja jeszcze nigdy nie miałam tego typu infekcji i mam nadzieję, że nie będe miała
ja miałam na początku ciąży upławy, ale po przyjęciu kilku globulek przeszło i teraz jest już wszystko w porządku
ja latem chodzilam w stringach i spodenkach to tez moze byc powod infekcji
chodziłam w stringach przed ciążą kilka lat i nic mi nie było
ja już od wielu lat chodzę w stringach i nic mi się nie dzieje
a o tym że stringi mogą przyczynić sie do infekcji to nie słyszałam. Jak chodziłam to nigdy nie miałam a teraz w ciąży chodzę w pełnych majtkach i infekcja sie przypałętała.
też pierwsze słyszę z tymi stringami. a ja przed ciążą i w jej trakcie miałam problemy z infekcjami a teraz znowu się zaczyna
chyba to taka już predyspozycja