Infekcja pochwy w ciąży - swędzenie, zapalenie, pieczenie

mnie lekarz mowil ze to normale i wiekszosc kobiet ma, ja ogolnie mam obnizona odpornosc i to dlatego mnie czesciej takie rzeczy dopadaja

to prawda mi tez lekarz powiedział zę w ciązy łątwiej łapiemy jakieś infekcje.

ja za pierwszym razem wykupilam recepte ale ogolnie jakos sie balam brac tych globulek ale szybko sie nawrocilo i wzielam , przeszlo

ja też brałam w ciąży od drożdżaków

infekcja mi się nawracała, co przeszło to za 2 tygodnie znów mi towarzyszyła

bo to chyba generalnie tak jest że jak raz się złapie infekcje to potem ona lubi nawracać

calkiem mozliwe ze tak jest , ja mialam z nia problem tylko w ciazy

na infekcje to najbardziej latem trzeba uważać ciepło powietrza nie ma a bakterie się mnożą

mam nadzieję że żadna infekcja sie juz do mnie nie przykoleguje, wyleczyłam jedna i wystarczy.

W niektórych hipermarketach można kupić takie specjalne jednorazowe nakładki na sedes. W ciąży przydatne a higiena bardzo ważna.

Z tymi infekcjami to nigdy nie wiadomo kiedy i gdziemożemy coś podłapać :frowning:

stosowalam się do zasad higieny intymnej a i tak dopadła mnie infekcja

Mój organizm akurat jeśli chodzi o infekcje miejsc intymnych na szczeście był odporny.

ja jeszcze nigdy nie miałam tego typu infekcji i mam nadzieję, że nie będe miała

ja miałam na początku ciąży upławy, ale po przyjęciu kilku globulek przeszło i teraz jest już wszystko w porządku

ja latem chodzilam w stringach i spodenkach to tez moze byc powod infekcji

chodziłam w stringach przed ciążą kilka lat i nic mi nie było

ja już od wielu lat chodzę w stringach i nic mi się nie dzieje

a o tym że stringi mogą przyczynić sie do infekcji to nie słyszałam. Jak chodziłam to nigdy nie miałam a teraz w ciąży chodzę w pełnych majtkach i infekcja sie przypałętała.

też pierwsze słyszę z tymi stringami. a ja przed ciążą i w jej trakcie miałam problemy z infekcjami a teraz znowu się zaczyna :confused: chyba to taka już predyspozycja