Jaka u was temperatura?

to prawda człowiek czeka cały rok za latem ciepłymi wieczorami na tarasie , a w tym roku praktycznie jakby jesień była

U nas dziś fajnie chłodno jest

Dzisiaj chlodno. I trochę pada

Straszą powodzią. Ciekawe co będzie

Oby prognozy się nie sprawdziły i sytuacja była pod kontrolą

Dobrze że jeszcze się nie zaczęło a już są w stanie gotowości. Choć raz. Bo zawsze wszystko ich zaskakuje

2 polubienia

Tak właśnie widziałam że są w gotowości to bardzo dobrze , oby jednak mimo wszystko prognoza się nie sprawdziła i przejdzie bardziej łagodnie

1 polubienie

Oby nie było powodzi… Ja na szczęście mieszkam na terenie, gdzie nam to zupełnie nie grozi, ale sercem zawsze jestem z tymi osobami, których dotyka tragedia :frowning:

U mnie jak zaczęło padać wczoraj o 22 tak skończyło dziś o 18. Cały czas padało, okropna pogoda, ale nadal dla mnie lepsza niż upał. Deszcz też jest potrzebny, ale wiadomo - w granicach.

Mnie też zalać nie powinno ale rodzice są tak na granicy niestety więc trochę się boję

Jestem z Wami myślami! Oby wszystko było dobrze i nic się nie wydarzyło złego! :heart:

1 polubienie

Woda to żywioł straszny , nie do zatrzymania , powodzie ,podtopienia są straszne i boli kazego ,nawet tego którego to nie dotknęło :frowning:

Oby wszystko było dobrze , i nikt nie ucierpiał . Oby się okazało że nie będzie tak strasznie jak zapowiadali

Te obrazy powodzi, zalanych domów, zniszczonych miejsc, zostają w głowie na długo :pensive: Oby takich sytuacji było jak najmniej… :broken_heart:

U mnie podobnie deszcz lał niemal bez przerwy, ale i tak wolę teraz to niż męczące upały. Oby tylko bez żadnych podtopień, bo aż serce ściska, jak się słyszy o takich tragediach.

takie sytuacje naprawdę ciężko oglądać, serce się kraje za poszkodowanych.

U Nas na szczęście do tej pory spokojnie. Prognozy ske noe sprawdzily

To super póki co dobra wiadomość :wink:

Ja tęsknię za słońcem :stuck_out_tongue_winking_eye:

za oknem u nas to dziś jesień :woozy_face:

Dokladnie!

Oprocz polamanych supertuni (smuteczek) innych strat brak.