Jaka u was temperatura?

U nas też, i cały tydzień ma padać… :slightly_frowning_face:

Nooo aż takiej pogody to nie lubię , staranie ponury dziś dzień

Noo , cały dzień taki śpiący

1 polubienie

No dziś to cały dzień lało i tak ma być z kilka dni :woozy_face:

Lato zleci za szybko przez te deszcze ciekawe jaki będziemy mieli sierpień

Dokładnie, lato tak szybko mija, dlatego cieszę się, gdy jest ciepło i słonecznie. Sierpień też mam nadzieję będzie przyjemny, bo fajnie wykorzystać ten czas na świeżym powietrzu zanim znów zrobi się szaro i chłodno.

1 polubienie

Te ciepłe dni to warto je maksymalnie wykorzystać. Mam nadzieję, że sierpień nas nie zawiedzie i przyniesie dużo słońca oraz pozytywnej energii przed jesienią.

Czasem i wrzesień potrafi być bardzo ciepły , nieraz cieplejszy nic lipiec jaki teraz mamy

Ja już wątpię że u nas w tym roku będzie lato , non stop deszcz …

Mnie ta pogoda też już wkurza, człowiek by coś zaplanował, a tu co chwila ulewa albo szaro jak w listopadzie. :sweat_smile:

Nie dogodzi jak upały to kurde ochłodziło by się bo upały albo popadało by bo susza a jak pada to zrobiło by się już pogodnie bo tylko pada :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Hahaha dokładnie, typowo po polsku, zawsze coś nie pasuje😂

1 polubienie

Ale u Was też tak codziennie pada ? ;/

Zobaczycie że potencjał deszczach przyjdzie taki upał że usiedzieć się nie da

1 polubienie

Ja tam nie narzekam . W ciąży źle znoszę upały , deszcz czy ochłodzenie to dla mnie super powietrze :rofl::rofl:

2 polubienia

U nas właśnie jest burza , mam dość tej pogody

No pewnie tak bedzie… ale lato jest krótkie to niech trochę przyjdzie takiej pogody co dzieci się będą mogły wybawić w wakacje

No my dziś wyruszyliśmy do kina , to racja z dziećmi nie ma co robić w takiej pogodzie

Kino to zawsze fajna opcja, zwłaszcza jak za oknem pogoda nie zachęca :slight_smile:

Tak będzie o znowu wszystko wyschnie :frowning: