jeden nie był alergikiem ale teraz zobaczymy jak drugi się urodzi. Mam nadzieje że nie bedzie
my mieliśmy tylko skaze bialkową
u nas na szczęście nie było skazy przy żadnym dziecku
na początku pediatra zalecał mi stosowanie mleka z oznaczeniem HA, choć mały nie wykazywał alergii
My od 10 dnia karmimy sztucznym mlekiem i alergii ja nie było tak nie ma
karmiąc piersią trzeba uważać na to co się je
agus29sc to dziwnie. Pierwszy raz słyszę żeby lekarz zalecał mleko HA bezpodstawnie.
anka8661: właśnie mnie to zdziwiło, ale i tak podawałam zwykłe mleko
kuzynka karmiła zwykłym mlekiem i nic sie działo
syn mojej siostry pije normalne modyfikowane i nic się nie dzieje i to jeszcze sama wybrała bez lekarza
bo ci lekarze to sie w ogole nie znaja… moja dostala wysypki, babka twierdzila ze to od mojego pokarmu… chodz ja wtedy juz praktycznie nie karmiłam… i zaleciła HA i mała jeszcze gorszej wysypki po tym dostala, wórciłam do normalnego i wszystko ucichło
Moja mama karmiła siostre mlekiem krowim które kupowała od sołtysa i nigdy nie miała mała uczulenia i żadnych dolegliwości brzusznych
u nas nie było problemu synek zaakceptował pierwsze mleko modyfikowane, które mu podałam
zdalam się bardziej na swój instynkt niż na opinię lekarza, nie dość że mogłabym dziecko narazić na jakieś uczulenie to jeszcze pozostaje kwestia finansowa…
moja córa też bez problemu piła mleko modyfikowane
Mój synek tez nie miał problemów z akceptacją modyfikowanego mleka
Tylko były problemy gdy chcieliśmy je zmienic na inne
mleko modyfikowane u nas się przyjeło bardzo dobrze i kupowałam to zwykłe właśnie
ja będę podawac bebiko
siostra też podawała bebiko i była zadowolona dobre i nie drogie