my podajemy caly czas bebilon i tez jestesmy zadowoleni
u nas pije mleko krowie bo w proszku nie chaiała
super bo naturalne…a w proszku…co tu duzo mówić.
dokłanie to na noc pije krowie tak to cyca ciagnie moja kruszynka która w styczniu bedzie miec 2 latka
U nas również bebiko się bardzo dobrze sprawowało poza piersią.
Karmienie piersią najlepsze, ale ogólnie duży wybór mleka w proszku. Jeśli nie możemy karmić piersią trzeba spróbować mleko w proszku i sprawdzić reakcję naszego maleństwa.
W pewnym momencie poza piersią dziecku powinniśmy równiez podawać mleko modyfikowane.
ważne aby dziecko było najedzone
najgorsze jest się zadręczać - nic dobrego z tego nie wyjdzie
u nas ciagnie cyca ale na oc pije zwykłe krowie mleko bo modyfikowanego nie chiałą a lekarz mówił zeby nie zmuszac
angela ja po trzech miesiacach na piersi musialam przejsc na modyfikowane i przez pewien czas bylo mi strasznie zle z tegopowodu
Syn mojej znajomej ma alergie i karmiąc go piersią musi strasznie uważać na to co je
Mój synek je pięknie :)
Pije mleczko z piersi:) Jedzonko wystarcza mu na 3,5 godziny
Jestem dumna, ze mogę go wykarmić ![]()
ja nie karmiłam
mama musi uwazac na to co je
ja szczególnie na początku karmienia uważałam i stopniowo zaczynałam jeść różne rzeczy
ja też na początku uważałam co jem a później jadłam wszystko
czym bardziej uważałam tym gorzej bo byłam cała zestresowana mogę czy nie mogę
Oj na samym początku na każdy kęs uważała z przesadą… nawet na lodówce miała co mogę jeść a czego nie. Teraz mała ma 5 miesięcy staram się jeść wszystko ale mam jeszcze takie wahania czy na pewno mogę to jeść
ja w trakcie ciąży i wczasie karmienia uważałam co jem ale bez przesady