Karmienie piersią alergika

Ja tylko podczas karmienia piersia zwracała uwagę na to co jem.

Ja karmiłam krótko ale starałam się zwracać uwagę na to co jadłam

Jest to wymagające on mamy wielu wyrzeczeń

ale dla takiego małego skarba można się poświęcić

Na poczatku zwracalam uwage na to co jem. Potem juz normalnie.

pomału wszystko wprowadzałam do swojej diety szwagierka przez pół roku jak karmiła jadła tylko bułki bo ktoś jej powiedział że chleb szkodzi

dla małego alergika najlepsze jest mleczko mamy

O ile mama nie spozywa tego co dziecko uczula.

mama musi wyeliminowac z diety to co uczula maluszka

przy karmieniu alergika trzeba uwazać na to by w pokarmie nie znalazły sie alergeny

najlepsze jest mleczko mamy ale mama musi uważać na swoją dietę

mleka matki nic nie zastąpi ale zdarza sie że nie możęmy mu go dać

Nie wazne co by sie dzialo mleko matki naj zdrowsze

Podczas karmienia piersią , mama musi uważać też na siebie, co je i aby nie zachorowała

podczas karmienia mama musi się dobrze odżywiać bo dziecko z pokarmem wyciąga z mamy to co najlepsze

nam zawsze położna podkreślałą że mama podczas karmienia musi odżywiać się zdrowo

I jak wiadomo na co dziecko może być uczulone nie spożywać danych alergenów.

Ja jestem zwolenniczką karmienia piersią…w końcu zawiera wszystko czego dziecko potrzebuje. A alergię, no zdarza się wtedy obserwuję po zjedzeniu czego wystąpiła np wysypka i eliminuję ten produkt ze swojej diety :slight_smile: Czego nie robi się sla maleństwa :slight_smile:

ważne żeby kobieta nie spożywała za dużo białka żeby dziecko karmione piersią później nie dostało skazy białkowej

No o skazę białkową dość łatwo. Ogólnie warto patrzeć na to co się je, by dziecko miało w pożywieniu to co najlepsze.