To prawda u mnie babcia ją ma i nie zniszczalna od lat ![]()
U mnie w rodzinnym domu też jeszcze ta maszynka do mielenia jest.
Pierwsze słyszę te nazwy sklepów, o których wspominacie…
Moja mama ma też starszego Zelmera i jest rewelacyjny. Ona w tym wszystko mieli, ja do mieszkania też planuje już swoją zmienić, bo moja to taka trochę bylejaka
Umordowac sie trzeba ale wlasnie jest niezniszczalna i niezawodna . Chociaz teraz mam chrapke na jakas elektryczna
dopoki nie wiedzialam to nie potrzebowlam, teraz potrzebuje ![]()
My też ja jeszcze mamy ![]()
U teściów jest taka maszynka do mielenia mięsa. Chwalą sobie ![]()
W TM jest chyba funkcja mielenia. Muszę w końcu sprobowac.
Dziewczyny zaraz Wielkanoc
znowu trzeba temat majonezu na tapet wziąć ![]()
![]()
![]()
Ooo tak - bo jajeczka z majonezem ![]()
![]()
![]()
Oooo hahaha zmieniła któraś zdanie ? Ja dalej team kielecki.
Robimy ankietę od nowa bo dużo dziewczyn doszło nowych
- Winiary
- Kielecki
- Lidl
- Biedronka
Ostatnio Lidl mnie bardzo naciągnął xD wykorzystując mój pośpiech ![]()
Ooo opowiedz o tym. Bo zaciekawiła mnie ta historia ![]()
Już chyba pisałam pod którymś tematem, ale xd
Miało być 80% taniej za drugą sztukę, ale dotyczyło to tylko 4 szt przy zakupie 8. Czyli w sumie tylko 2 były taniej na 8 ![]()
A tak w reklamach wyśmiewających biedronkę mówią że promocja od pierwszej sztuki. Ajjj no widzisz zawsze trzeba sprawdzać
No i czytać ze zrozumieniem, ale ja to ostatnio wiecznie się spieszę to mam efekty ![]()