Kielecki czy Winiary, Lidl czy Biedronka

To prawda u mnie babcia ją ma i nie zniszczalna od lat :rofl:

1 polubienie

U mnie w rodzinnym domu też jeszcze ta maszynka do mielenia jest.
Pierwsze słyszę te nazwy sklepów, o których wspominacie…

1 polubienie

Moja mama ma też starszego Zelmera i jest rewelacyjny. Ona w tym wszystko mieli, ja do mieszkania też planuje już swoją zmienić, bo moja to taka trochę bylejaka

1 polubienie

Umordowac sie trzeba ale wlasnie jest niezniszczalna i niezawodna . Chociaz teraz mam chrapke na jakas elektryczna :sweat_smile: dopoki nie wiedzialam to nie potrzebowlam, teraz potrzebuje :see_no_evil:

My też ja jeszcze mamy :relieved:

U teściów jest taka maszynka do mielenia mięsa. Chwalą sobie :slight_smile:
W TM jest chyba funkcja mielenia. Muszę w końcu sprobowac.

Dziewczyny zaraz Wielkanoc :slight_smile: znowu trzeba temat majonezu na tapet wziąć :rofl::rofl::rofl:

5 polubień

Ooo tak - bo jajeczka z majonezem :egg::sunny::hatched_chick:

2 polubienia

Oooo hahaha zmieniła któraś zdanie ? Ja dalej team kielecki.

1 polubienie

Robimy ankietę od nowa bo dużo dziewczyn doszło nowych

  • Winiary
  • Kielecki
  • Lidl
  • Biedronka
0 głosujących

Ostatnio Lidl mnie bardzo naciągnął xD wykorzystując mój pośpiech :rofl:

2 polubienia

Ooo opowiedz o tym. Bo zaciekawiła mnie ta historia :grin:

1 polubienie

Już chyba pisałam pod którymś tematem, ale xd
Miało być 80% taniej za drugą sztukę, ale dotyczyło to tylko 4 szt przy zakupie 8. Czyli w sumie tylko 2 były taniej na 8 :confused:

A tak w reklamach wyśmiewających biedronkę mówią że promocja od pierwszej sztuki. Ajjj no widzisz zawsze trzeba sprawdzać

1 polubienie

No i czytać ze zrozumieniem, ale ja to ostatnio wiecznie się spieszę to mam efekty :laughing:

2 polubienia