Pewnie ona jest taka że w zasadzie wszędzie ja założysz
właśnie od kilku lat w sieciówkach się bardzo poprawiło jeżeli chodzi o składy i to mnie cieszy
można bawełniana albo z wiskozy sukienkę dorwać za dobre pieniądze
ja w Sinsay często kupuje bo tam są spoko składy i niska cena, ale wiadomo jakoś nie jest jakaś wow
To ja też często kupuje w sianej za grosze bawełnę czy wiskoza właśnie…… też w zeszłym roku udało mi się dorwać bawełnianą na promocji. Czasem udaje się zapolować
Wracając do zakupów z shein , widziałam że mają tam takie maty sensoryczne do których można wlać wodę albo takie mięciutkie książeczki , zastanawiam się czy by czegoś takiego nie kupić
któraś z was kupowała tam takie produkty?
Ja dla dziecka nie kupuje tam ani na temu produktów. Boję się o jakość materiałów
My nie używaliśmy w lecie , ani przez inne pory roku
barszo przydatne w zimne jak sie jedzie w dalszą trasę wtedy nie trzeba zakładać dziecku kurtki czy kombinezonu, w aucie otwierasz taki otulacz i po kłopocie
z kurtką czy kombinezonem by było w środku zabwy ![]()
Super - dziękuję za odpowiedź ![]()
My nie mamy i w sumie nie myślałam nawet o tym, bardziej zastanawiam się nad kupnem wkładki antypotowej, mały ostatnio jak jechaliśmy tak się zapocił cały i był aż moookry ![]()
Ja odziedziczyłam po kuzynce , jej się sprawdziło właśnie na jesień/ zimę . Okryła malucha przy wynoszeniu z samochodu do domu , a że mamy nasze rodziny w dość dalekich odległościach i będziemy je z małym odwiedzać to żeby się nie męczył w kurtkach
Ja kupiłam wkładkę bambusowa do fotelika, jest lepsza od takiego otulacza bo ma lepszą wentylację. A czasami do okrycia w samochodzie daje pieluszkę bambusowa, ale to bardziej dla synka bo lubi sprężynach coś w rękach a nie dlatego że mu zimno
Ja myślałam o tym ale też nie kupowałam. Przykrywalam kocykiem. Ale ja też urodziłam na wiosnę i nie było takiej potrzeby
W ogóle nie znam tej firmy , a też muszę kupić wkładkę antypotową . Myślałam o tej z colorstories.
Też się zastanawiałam nad tą z tej firmy , ale przypadkiem znalazłam tą na Vinted i tak jakoś wyszło , mam nadzieję że się sprawdzi wygląda dobrze
Ja próbuje ogarnąć jakoś wyprawkę, ale jak czegoś szukam to kolejne nowości mi wyskakują i już się gubię ![]()
![]()
![]()
Mnie co chwilę mąż stopował z zakupami, że jak coś będzie nam potrxebne to zamówimy i całe szczęście go posłuchałam bo większość rzeczy które chciałam kupić okazały się niepotrzebne.
A dostawy są ekspresowe w większości sklepów Np wkładka do fotelika przyszła następnego dnia, więc gdyby się okazało że bobas bardzo się poci w obecnym foteliku to wtedy można zamówić. Bo też kwestia tego jak często i jak długo będziecie jeździć z dzieckiem podczas upałów
Gdzie kupiłaś? Jakiej firmy? Jesteś zadowolona i polecasz?
W colorstories, i jestem zadowolona, jechaliśmy ostatnio samochodem bez klimy i wkładka dała radę. Na pewno jest spora różnica czy z wkładką czy bez niej



