Objawy w połogu

Tez mialam cesarke połóg trwal 7tyg nie krwawiłam mocno, ale ból brzucha tez mialam. Po 2tyg od połogu dostalam okresu. U lekarza wyszlo wszystko dobrze

Ooo to szybko dostałaś ja to liczę na to że dostanę jak najpóźniej :stuck_out_tongue:

Też myślałam, że dostanę pózniej :joy: acz kolwiek pierwsze 2 okresy były delikatne bez bólu i mocnego krwawienia a kolejne juz sie nasiliły

Bedzie troche ponad dwa lata :slight_smile: dokladnie 2 lata i 4 miesiace

Oj też myślałam, że dłużej nie będę miała okresu, a po obydwu porodach dostałam na równo 6msc po :joy: Przy pierwszym na wakacjach, a przy drugim po wycieczce :see_no_evil::joy: Mam koleżankę, co karmi już 2,5roku i nadal nie dostała… farciara :smiley:

Co do różnicy wieku między dziećmi to u nas są prawie 2 lata, dokładnie 22 miesiące i 10 dni. Różnica wieku dla nas idealna :slight_smile: Świetnie sobie radzę z dwójką małych dzieci, a starszy syn jest bardzo opiekuńczy i wyrozumiały.

Rozumiem obawy innych mam o małą różnicę wieku. To kwestia indywidualna, bo dzieci też są różne :slight_smile:

2 polubienia

O wow 2,5 roku . Też bym chciała :wink:

Też chciałabym podobną różnicę, ale musiałabym się zaraz starać o kolejne, a póki co nie mamy na to możliwości, głównie przez moją zmianę pracy :smiling_face:

Oooo 2,5 roku to nie wiedziałam że to nawet możliwe

No to faktycznie sporo czasu

tez bym tak chciała , szkoda ze nie mamy na to za bardzo wpływu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja też podziwiam! I też moim zdaniem najrozsądniej jeśli są te 2-3 lata różnicy

Kurcze , a może ma jakies problemy ze nie ma tyle czasu miesiączki ? Co gin jej na to mówi ? Jestem zaskoczona,ze az tak długo mozna nienmiec okresu , bo to chyba nie wkracza w okres przedmenopauzalny?

tak na pewno nam jest tez dużo lżej wtedy.

To rzeczywiście może być niepokojące. Ja kiedyś nie miałam miesiączki przez 3 miesiące i okazało się, że miałam za wysoką prolaktynę. Warto to sprawdzić u ginekologa

Byla u ginekologa i miala wszystkie badania. Miala tak po każdej ciąży czyli już 3 razy :slight_smile: Taka jej uroda :smiley: Mowi, ze jak skonczu kaemic fo na pewno od razu sie okres pojawi - przy dwojce poprzednich dzieci tak miala, skonczyla karmic i kilka dni pozniej okres przyszedl :slight_smile:

1 polubienie

Taka to pożyje :crazy_face: zazdroszczę

Hej a to prawda że jak ktoś miał 3 cesarki to już nie może więcej rodzic ?

Nie spotkałam się z takim stwierdzeniem

No mi właśnie coś takiego też kuzynka raz mówiła , bym musiała mojej gin spytać bo też nie wiem czy to prawda

1 polubienie

Chyba nawet zalecane jest zrobić minimum 2 lata przerwy po porodzie, żeby organizm całkowicie doszedł do siebie