Pielęgnacja pępuszka

my też mieliśmy octeniseptem i też wodą i spirytusem pół na pół

My psikalismy octeniseptem, nic sie z nim nie dzialo, odpadl po kilkunastu dniach

u nas szybko odpadł około tygodnia

nam po dwóch niecałych tygodniach.

o nas tez tak po tygodniu

córce sam odpadł dość szybko ale synkowi musieliśmy delikatnie oderwać

ja pielegnowałąm na sucho

ja dokładnie oczyszczałam

Dobrze, że kikut szybko odpada i że pępek w tak krótkim czasie się goi. Wiele osób przeraża właśnie kwestia pielęgnacji kikuta.

Nam położna dokładnie wytłumaczyła jak pielęgnować.

Lepiej działają waciki ze spirytusem, octanisept to porażka

my używaliśmy octanisept.

Również mam zamiar używać octanisept…

Dbalam o pepuszek ale mimo to dugo noe odpadywal

Czemu oscenisept to porazka ? Mi polozna chwalila ale powiedziala ze jest teraz tańszy odpowiednik osceniseptu tylko zapomnialam nazwy , grosze kosztuje

ja go używałam ale najlepsze jest lekko bardzo fajne synkowi pepuszek ładnie się zagoił i szybko . nie mieliśmy żadnych problemów

ja psikałam Octaniseptem, czyściłam tak jak kazała położna, a i tak pępek odpadł w 14 dniu, w dodatku kolejny tydzień się paprał, więc Octanisept wcale nie jest taki dobry

ja wacikiem jedynie nie grzebalam w pepuszku tak jak polozna chciala…

kupilam ocenisept tez mam zamiar tym przemywac

ja jestem zadwolona z oktaniseptu