Ja słyszałam, że humana mocno “rozpycha”, tak jak nutramigen.
bebiko jest bardzo słdkim mlekiem
a my już jesteśmy na bebilonie 2
ja najlepsze opinie słyszałam o mleku bebilon i mam nadzieje że ja również będę mogła je podawać swojemu dziecku
jak maleństwo już miałam dokarmić to tylko Bebiko
ja nie mogę złego słowa powiedzieć o bebilonie - w szpitalu mała dostawala bebilon nenatal iw domu też jej podawałam to mleko, potem bebilon 1 i teraz bebilon 2
Moj syn pil ostatnio bananowe.
Ja nie jestem zwolennikiem takich smakowych bo one zazwyczaj sporo cukru mają a wartości odżywczych niewiele.
u nas corka ma skaze bialkowa takze musi miec specijalne mleko na recepte
ale muszę zacząć próbować inne smaki
mam nadzieję że mój maluszek zasmakuje mleko modyfikowane
ja sprubowałam bebika jest strasznie słodkie
a ja nie zmieniałam firmy, córka od początku pije bebilon i dobrze się rozwija
humana jest ok
my przeszlismy wlasnie na bebiko z bebilonu
My tylko w 1 tygodniu używaliśmy mleka modyfikowanego i było to bebiko
Najlepiej żeby mleko dobrał mleko.
ale bebiko dluzej nie postoi a bebilon tak
dariolka195 u nas tak samo po nutramigenie z dnia na dzień zmieniłam i nie wróciła wysypka która się pojawiła i teraz tylko bebiko
jest tyle różnych rodzai mleka, że aż ciężko się zdecydować, fajnie jak można gdzieś dostać próbkę i sprawdzić, czy maluch nie ma uczulenia