Seriale co oglądacie ;)

U mnie w rodzinie sie robiło bez jabłka bo to była jakaś fanaberia, ale od kiedy jestesmy z mężem to robimy zawsze z jabłkiem, uważam że wtedy dodaje fajnego smaku jarzynowce i teraz już nie wyobrażam sobie robić bez :grinning:

1 polubienie

O taak wlasnie o ten smaczek chodzi i dodaje chrupkosci🥰
@Magdallenka0897 tak zawsze z samego rana w wigilie sie zjeżdżamy i klepiemy pierogi :joy::see_no_evil: taka tradycja , zawsze udawalo sie zalatwiac wolne . Jesli ktos nie mogl to bez 1 czy 2 osob tez dawalisny rade

Ale fajna tradycja :star_struck: zaraz inaczej czuć święta :star_struck::star_struck:

To jest super , ale prawda jest taka ze polowa osob tam bardziej przeszkadza niz pomaga :sweat_smile: albo wyzerają farsz :laughing: ale przynajmniej jest rodzinnie i zabawnie

To do wigili są najedzeni już :see_no_evil: a o której macie kolację?

U mnie bez jabłka, ale teściowa dodawała jabłko i jeszcze cebulę. Nasza domowa jarzynowa jest w ogóle zmodyfikowana bo jemy bez groszku a z kukurydzą.
Co do pierogów to u mnie w rodzinie również w Wigilię się lepi, ugotowane do wazy i pod pierzynę żeby na wigilię były ciepłe :smile: W tym roku święta będą rządziły się innymi prawami , więc wczoraj ulepiłam do zamrażarki :stuck_out_tongue_winking_eye:

Cebuli to ja akurat nie lubię , od dziecka nie zasmakowała mi i do teraz nie zjem surowej… więc ja bym wcale takiej nie zjadła . My jemy z groszkiem i kukurydzą :smiley: my pierogi i uszka to kupujemy zawsze , nie ma na to czasu jakoś

Zazwyczaj kolo 18/19
U nas tez z groszkiem i kukurydza :muscle: cebule lubie i w sumie nie wiem czy moze troche odlozyc i dodac tez do jakiejs czesci :thinking:
@Mamaprzygod u nas sie gotuje przed sama kolacja , a igotowane ida do wielkiej miski(na stol ida w takim naczyciu zaroodpornym , ktore ma pod spodem miejsce na podgrzewacze , wtedy sa ciagle cieple) , zostawiamy tez troche nieugotowanych i po prostu jak braknie to dogotowujemy . My zawsze tych pierogow jak dla wojska robimy to u nas to najbardziej schodzi . No i robimy tez ruskie bo ja jestem wielka fanką (babcia zawsze dawala suszonej miety do ruskich i byly meeega pycha )

To u nas zawsze około 17 a o 19 to już ciasto jemy :smiley: i dzieci prezenty oglądają

Jeszcze nie wiem jak to bedzie w tym roku bo jednak ja i brat mamy maluszki z tego roku wiec tak naprawde to sie dopiero okaze po konsultacji

nieee “Angela” taki na netflix , chociaż Aniela tex widziałam i jak na Polski i niektore pokręcone to ten mi sid fajnie oglądało

@Syllpanda o tak purpurowe serce warto zobaczyc

@Mika1 emily w paryzu myslalam ze bedzie porazka ze taka pusta influ a strasznie mnie wciagnelo i tez czekam na nowy sezon
Virgin River i Bridgertonowie tez bym jeszcze obejrzala jakby byly nowe chociaz mam wrazenie ze ten drugi z kazdym kolejnym sezonem corax slabszy

@Mama.Wiki sandmana bardzo polubilam za 1 sezon za to w 2 niestety mnie nie wciągnął i moj sam obejrzał

osobiście tez jesczd czekam na nowy sezon “opiekun moich dzieci” czy jakos tak
i przez ostatni czas zaczelam “absentia” i wciagnal mnie “wypadek”

2 polubienia

Tez ogladam absentia ? Na ktorym jestes odcinku ?

Ja muszę jeszcze raz obejrzeć skazany na śmierć , bardzo fajny serial . A o czym jest ta absentia?

to historia agentki FBI, Emily Byrne (Stana Katic), która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw.

Tak w skrocie​:face_with_peeking_eye::sweat_smile:

1 polubienie

Ooo już mi się podoba ten serial, dziękuję za streszczenie :smiley:

2 polubienia

Ja koncze 1 sezon i naprawdę wciaga :wink: polecam

A ile jest tam sezonów ? :slight_smile:

My ostatnio zaczelismy oglądać “Heweliusza” i dobrze się zapowiada.
A skończyliśmy wcześniej “Pati” i też spoko :slight_smile: ale oglądaliśmy juz “Skazana”.

1 polubienie

Jestem ciekawa czy nagrają jeszcze jakieś odcinki Pati , bo nie fajnie się skończyło

Skazana fajnie mi się oglądało, ale odniosłam wrażenie, że z sezonu na sezon ten serial stawał sie coraz bardziej absurdalny - zwłaszcza ten ostatni :face_with_peeking_eye:

1 polubienie