Ja pamiętam jak raz byłam na jakiejś sesji i Boże co ze mną zrobili to mnie tak drażniło bo dla mnie to nie byłam ja.
To około Świąt Bożego Narodzenia byłam moda na zrobienie sobie sesji i zdjęciowej a przez czata GPT jak ktoś śmiesznie wyglądało bo to było takie nienaturalne
Moja kuzynka miała chłopaka fotografa. I on robił takie okropne zdjęcia, że to stało się takim rodzinnym żartem. Ma swój profil na Fejsie, i przy kazdym spotkaniu były omawiane te wpisy i zdjęcia przez niego zrobione
i ta kuzynka wszystkich namawiała, żeby u niego brać sesje, albo go na uroczystości, ale to jest dramat co on robił ![]()
No bo a obróbce zdjęć też trzeba się i znać i mieć wyczucie. Nim można trochę ożywić kolory czy faktycznie jakieś drobne mankamenty zatuszować ale nie chodzi tu o to by kogoś na zdjęciu wyszczupli czy na przykład pogrubić albo żeby zmienić mu rysy tworzyć ![]()
lub stworzyć nieskazitelna cerę
jak z czatem GPT trzeba się umieć posługiwać u mieć umiar
To prawda często te zdjęcia są tak nienaturalne, że odrazu w oczy się rzuca. Też wolę naturalne zdjęcia i dzisiaj właśnie mam mieć tą sesję ciążową ale nie wiem czy się uda bo pogoda póki co jest kiepska. I strasznie wieje od rana.
Dokladnie , chodzi o podrasowanie kolorow /swiatla a nie zmienianie ludzi w zywe lalki
O boże … to współczuję wam totalnie bo z jednej strony głupio odmówić bo to rodzina a z drugiej każdy chce mieć piękne zdjęcia w pamiątkach a nie takie gnioty ![]()
![]()
![]()
Ja lubię bardzo sesje ale ostatnio jakoś przytulam i nie mogę patrzeć na siebie
A jak chodzicie na sesję to wstawiacie gdzieś zdj czy bardziej zostawiacie dla siebie ?
Ja wrzucalał.na fb jedno albo dwa ![]()
Ja zostawiam dla siebie albo czasem prześlę bliskim
Ja właśnie też zawsze tak jedno wstawię a czasami wcale
jakoś nie lubię nic wstawiać w internet ![]()
Tak, miałam. Od momentu jak dowiedzialam sie ze jestem w ciąży chcialam miec taka sesje. Super sie czulam i zdjecia wyszły piękne
Cudownie bedzie wrócić do tych zdjęć na 5/10 lat
Na szczęście, nieszczęście się rozstali i po problemie ![]()
Jest to super pamiątka ![]()
Nawet teraz lubię wracać do tych zdjęć
![]()
Ja często do nich wracam
mamy też w sypialni na ścianie ![]()
My w swoim domu mamy zamiar zrobić ściankę ze zdjeciami i będą tam również te z sesji ![]()
I bardzo fajny pomysł
można oglądać wtedy codziennie ![]()
A ja ostatnio jak wracam to do zdjęć mojego synka jak miał miesiąc dwa i trzy…… to było tak niedawna a zarazem dawno
I najgorzej jak takiej odmówić wtedy co mówicie że go nie bierzecie ?