Sesja zdjęciowa w ciąży - tak czy nie?

Wspaniała pamiątka :smiling_face_with_three_hearts: a masz córeczkę ?

1 polubienie

Córeczkę i synka mam :wink:

Ja miałam sesję ciążowa w obu zdjęciach, bo naprawdę lubię takie pamiątki. Dodatkowo w tej ciąży naprawdę mało robiłam zdjęć brzuszka, więc tym bardziej się cieszę, że mamy taką pamiątkę.
W tej ciąży nie była to w sumie typowo ciążowa sesja, bardziej rodzinno-świąteczna, bo był na niej też narzeczony i synek a w studiu stała choinka. Mamy jednak sporo różnych zdjęć z tej sesji, trochę świątecznych pod choinką, trochę rodzinnych na łóżku czy kanapie i mam też trochę indywidualnych zdjęć z brzuszkiem. Chciałam jeszcze zrobić z tego sesję na 2 latka syna, bo miesiąc przed zdjęciami miał urodziny, ale tatuś nie napompował balonu z cyfrą 2, także to już nie wyszło :grinning:

My się już umówiliśmy na Maj , i jednak studio a potem w plenerze chcialam zeby mama albo siostra mi zrobiła jakies zdjęcia jak już będę miała ładny makijaż :wink:

Szwagierka też chciała żebym zrobiła jej zdjęcia z córką, jak się zrobi ciepło :blush:

1 polubienie

Ja niestety nie miałam i trochę żałuję.

Prześliczne fotki :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

Dziękujęmy bardzo :heart::heart::heart:

Ten różowy garnitur bomba

A tak ogólnie to warto poprzeglądać grupy lokalne wiele fotografów poszukuje modelek właśnie w ciąży na warsztaty wymagany jest tylko makijaż i włosy.

Zawsze to fajna sprawa

1 polubienie

Osobiście nie miałam takiej sesji a szkoda bo napewno ciekawe doswiadczenie ,jedynie co to robilam sesje noworodkową i jestem bardzo zadowolona

1 polubienie

I takie zdjęcia też są fajne :smiling_face_with_three_hearts:

Ale jej nie zrobię bo się śmieje że tylko zdjęcia robię odkąd mam aparat haha

1 polubienie

Ja dostałam na gwiazdkę voucher na sesję ciążową od brata i jego narzeczonej i planuje zrobić jakoś w kwietniu. Mam nadzieję, że będzie pogoda i uda się zrobić w plenerze jakąś wiosenną sesję .

1 polubienie

Takie plenery są naprawdę cudowne

To musisz zrobić , aparatem pięknie wyjdą :smiling_face_with_three_hearts:

2 polubienia

Ja sobie zrobiłam sesję brzuszkowa i jestem zadowolona. To świetna pamiątka :smiling_face_with_three_hearts: bo przecież taki brzuszek ma się tylko kilka razy w życiu :wink:

3 polubienia

Zdjęcia w ciąży robiłam sobie sama. Za to sesję rodzinną mamy z synkiem i niedawno robiliśmy z córeczką :heart:

1 polubienie

O tak w kwietniu już potrafi być pięknie i plener na pewne wyjdzie pięknie :slight_smile:

2 polubienia

To w plenerze robiłaś brzuszkowa?

Za tydzien juz chyba ma sie rozpogadzać powoli 🩷