ja sama biorę wit D3 jak kończy się okres pięknego słońca
a dla synka już też kupiłam specjalne środki z K i D3
Z dawkowaniem tych witamin jest różnie co roku inne zalecenia
Podawałam do roku . teraz staram się dawać dużo nabiału
trzeba o tym pamietac zwłaszcza w pierwszych miesiącach zycia dziecka
Teraz są różne zlecenia wit.k
Lekarz nam zalecił dawkowanie i tak robiłam
Podaje tylko według wskazań lekarza
ja podawałam do 3 miesiaca
K i ja podawalam do 3 miesiaca a D do kiedy podawaliscie?
potrzeb takie witaminy podawac dzieciom
Suplementacja tylko według wskazań lekarza
z zaleceń lekarza udałam sie do apteki i kupiłam wit D i K
Obecne badania wskazują na to, iż witamne d nalezy przyjmować stale
Nie podaję żadnych witamin
Mają 5 lat a wit d jeszcze podaje zimą
ja podaje witaminy w kroplach w okresie zimowym a córka ma juz ponad 2 latka
ja nadal podaję nawet starszemu synkowi
Ja witaminę D caly czas podaje,nasz lekarz powiedział że nawet do końca życia powinno sie brac
takie suplementacje trzeba podawac dzieciom
Podajemy do dzisiejszego dnia