Suplementacja witaminy K i D u dziecka

ja sama biorę wit D3 jak kończy się okres pięknego słońca :slight_smile: a dla synka już też kupiłam specjalne środki z K i D3

Z dawkowaniem tych witamin jest różnie co roku inne zalecenia

Podawałam do roku . teraz staram się dawać dużo nabiału

trzeba o tym pamietac zwłaszcza w pierwszych miesiącach zycia dziecka

Teraz są różne zlecenia wit.k

Lekarz nam zalecił dawkowanie i tak robiłam

Podaje tylko według wskazań lekarza

ja podawałam do 3 miesiaca

K i ja podawalam do 3 miesiaca a D do kiedy podawaliscie?

potrzeb takie witaminy podawac dzieciom

Suplementacja tylko według wskazań lekarza

z zaleceń lekarza udałam sie do apteki i kupiłam wit D i K

Obecne badania wskazują na to, iż witamne d nalezy przyjmować stale

Nie podaję żadnych witamin

Mają 5 lat a wit d jeszcze podaje zimą

ja podaje witaminy w kroplach w okresie zimowym a córka ma juz ponad 2 latka

ja nadal podaję nawet starszemu synkowi

Ja witaminę D caly czas podaje,nasz lekarz powiedział że nawet do końca życia powinno sie brac

takie suplementacje trzeba podawac dzieciom

Podajemy do dzisiejszego dnia