ja D podaje cały czas zwłaszcza zima i jesienią
Podaje tak jak zalecil lekarz
trzeba podawac tak jak lekarz zaleca
ja się cieszę, że skończyłam podawać wit K, teraz jesteśmy tylko na wit D
Podaje z zalecenia lekarza
Podajemy jeszcze D.
Trzeba przestrzegać zaleceń pediatry
bardzo ważne witaminy
Nasz pediatra zawsze podkreśla, żeby podawać witaminkę D
podaje swojej córce witaminy
I my zjadamy witaminy
ja ostatnio kupiłam wit d z kwasami omega 3 w kapsułkach bobika dha, podpytałam pediatrę zanim zaczęłam stosować, co myśli o takiej kombinacji i potwierdził, że dla rozwijającego się organizmu tak witamina d jak i kwasy omega 3 odgrywają istotną rolę, poziom d sprawdzam co jakiś czas dla pewności, bo wiadomo tak niedobór jak i nadmiar może szkodzić.
ja podawalam w krotkim okresie
Witaminy to podstawa
W kroplach dawalam tez
podawalam k i d po porodzie, potem samo d
obecnie podajemy witamine D
Teraz pikowit mial
K już za nami, D jeszcze z Nami ![]()
Dawalam te wit a teraz daje juz normalne dla dzieci