Suplementacja witaminy K i D u dziecka

ja D podaje cały czas zwłaszcza zima i jesienią

Podaje tak jak zalecil lekarz

trzeba podawac tak jak lekarz zaleca

ja się cieszę, że skończyłam podawać wit K, teraz jesteśmy tylko na wit D

Podaje z zalecenia lekarza

Podajemy jeszcze D.

Trzeba przestrzegać zaleceń pediatry

bardzo ważne witaminy

Nasz pediatra zawsze podkreśla, żeby podawać witaminkę D

podaje swojej córce witaminy

I my zjadamy witaminy

ja ostatnio kupiłam wit d z kwasami omega 3 w kapsułkach bobika dha, podpytałam pediatrę zanim zaczęłam stosować, co myśli o takiej kombinacji i potwierdził, że dla rozwijającego się organizmu tak witamina d jak i kwasy omega 3 odgrywają istotną rolę, poziom d sprawdzam co jakiś czas dla pewności, bo wiadomo tak niedobór jak i nadmiar może szkodzić.

ja podawalam w krotkim okresie

Witaminy to podstawa

W kroplach dawalam tez

podawalam k i d po porodzie, potem samo d

obecnie podajemy witamine D

Teraz pikowit mial

K już za nami, D jeszcze z Nami :slight_smile:

Dawalam te wit a teraz daje juz normalne dla dzieci