Suplementacja witaminy K i D u dziecka

Daje malemu wit

ja cały czas podaję

Przydatne informacje.

Trzeba będzie zakupić.

u nas był niedobór wit D

Suplementacja ważna sprawa, należy podawać wit. d przez całą zimę u nas takie zalecenie lekarza.

Podaje według wskazań lekarza

my witaminy K nie podajemy gdyż jest ona sztucznie produkowana i jest powodem kolek u dzieci

wsystko wg zaleceń lekarza

Mądrzejsza od lekarza nie jestem, więc słucham zaleceń :slight_smile: On ma doświadczenie.

Tez podaje wg zaleceń lekarza

Do trzeciego roku podaję przy każdym dziecku

teraz wit K już się nie suplementuje

Witamine k podawalam córce jak karmilam ja piersia

Nie będę cudowała. Wg obecnych zaleceń.

No właśnie i jak jest z tą suplementacja dziewczyny ? Córce po roku zalecili podawanie 1000j witaminy d 

MamalauryG to dobrze mi kazała podawać 800 j od pół roku ale dlatego że synek ważyl 9.5 kg 

a moja ma pól roku i nic nie kazała mi zwiększać dawki... i nie wiem co robić?

nam kazali do końca kwietnia podawać właśnie 800j 

po roku zwiększa się dawkę, bynajmniej ja zwiększyłam.