Daje malemu wit
ja cały czas podaję
Przydatne informacje.
Trzeba będzie zakupić.
u nas był niedobór wit D
Suplementacja ważna sprawa, należy podawać wit. d przez całą zimę u nas takie zalecenie lekarza.
Podaje według wskazań lekarza
my witaminy K nie podajemy gdyż jest ona sztucznie produkowana i jest powodem kolek u dzieci
wsystko wg zaleceń lekarza
Mądrzejsza od lekarza nie jestem, więc słucham zaleceń
On ma doświadczenie.
Tez podaje wg zaleceń lekarza
Do trzeciego roku podaję przy każdym dziecku
teraz wit K już się nie suplementuje
Witamine k podawalam córce jak karmilam ja piersia
Nie będę cudowała. Wg obecnych zaleceń.
No właśnie i jak jest z tą suplementacja dziewczyny ? Córce po roku zalecili podawanie 1000j witaminy d
MamalauryG to dobrze mi kazała podawać 800 j od pół roku ale dlatego że synek ważyl 9.5 kg
a moja ma pól roku i nic nie kazała mi zwiększać dawki... i nie wiem co robić?
nam kazali do końca kwietnia podawać właśnie 800j
po roku zwiększa się dawkę, bynajmniej ja zwiększyłam.