miałam wykonywane badania kilka razy i wykluczono
u mnie wynik z tego badania był dobry
u mnie tez ale bardzo uwazam
i kolejny raz wyniki w porządku ![]()
U mnie wyniki ok, ale szczerze to chyba toxo najbardziej się bałam przez całą ciążę.
omijam kociaki, ziemię, a z mięsem robię w rękawiczkach
ja tez omijalam koty z daleka choc wczesniej mialam ich kilka ![]()
Czekam na wyniki, ale ginekolog nie dzwonił, więc chyba wszystko ok.
Rudii na pewno będzie wszystko ok
można się zarazić nie tylko od kota ale też od psa
dlatego my usunęliśmy zwierzeta z domu
Koty przenoszą najwięcej chorób
ja mam kota w domu ale nie mialam z nim kontakow
ja omijałam koty w ciąży
nie dotyczyła mnie ta choroba, miałam wykonywane badania i wyszły oki
Ja przeszłam toxoplazmozę przed ciążą, wiec bylam juz uodporniona.
U mnie badania wykazywały ze nie przechodzilam nigdy tej choroby… ale to prawda koty i surowe mieso najbardziej !
na szczęście u mnie badania wyszły prawidłowo
u nas badania nic złego nie wykazały
ja robie to badanie co 10 tyg bo lekarz woli kontrolowac czesto niz za rzadko