ja miałam kapustę zamrożoną na wszelki wypadek
Dobre stare sposoby są najlepsze
w sumie to tej kapusty nigdy nie użyłam, ale zamroziłam ją jeszcze przed porodem
ja jakoś nie mroziłam kapusty i nie była mi też przydatna, ale jej soki działają na pewno dobrze na zapalenie
często odciągajmy pokarm
nie ma też co za często odciągać bo dopiero można sobie krzywdę zrobić
jak jest mało pokarmu to lepiej często dziecko przystawiać od piersi
Im wiecej odciagasz tym wiecej masz
dlatego jak ladnie pisza nalezy sciagac do momentu poczucia przez nas ulgi a nie do ostatniej kropli
gdy więcej ściągniemy to wtedy pobudzamy do większej produkcji.
to prawda ja osobiście nie lubiłam ściągać
Ściąganie na pewno nie należy do przyjemności . Zawsze lepiej jak to robi dziecko.
mnie wyszły z usg zatkane kanaliki-dobrze ze ominelam zapalenie
zapalenie piersi to koszmar ból okropny trzeba masować pierś i odciągać pokarm ulgę przynosi przykładanie liści kapusty
mi pomogły liście kapusty wczesnej trzeba je leciutko potłuc tłuczkiem
ja tylko masowałam i odciagałam pokarm
Zapalenie a zastój to dwie rożne rzeczy
ja mam maść na obolałe piersi, tylko trzeba umyć dokładnie je przed karmieniem
liscie kapusty sa bardzo dobre
MILImamaEMILI: dlatego czasem warto skonsultować się z lekarzem dlaczego w naszych piersiach pojawia się taki problem, często czytałam o tym, ze kobiety miały zatkane kanaliki i nie mogły z pełną satysfakcją karmić swoich dzieci