Zastój pokarmu - przyczyny, sposoby na dolegliwość, profilaktyka

ja miałam kapustę zamrożoną na wszelki wypadek

Dobre stare sposoby są najlepsze

w sumie to tej kapusty nigdy nie użyłam, ale zamroziłam ją jeszcze przed porodem

ja jakoś nie mroziłam kapusty i nie była mi też przydatna, ale jej soki działają na pewno dobrze na zapalenie

często odciągajmy pokarm

nie ma też co za często odciągać bo dopiero można sobie krzywdę zrobić

jak jest mało pokarmu to lepiej często dziecko przystawiać od piersi

Im wiecej odciagasz tym wiecej masz

dlatego jak ladnie pisza nalezy sciagac do momentu poczucia przez nas ulgi a nie do ostatniej kropli

gdy więcej ściągniemy to wtedy pobudzamy do większej produkcji.

to prawda ja osobiście nie lubiłam ściągać

Ściąganie na pewno nie należy do przyjemności . Zawsze lepiej jak to robi dziecko.

mnie wyszły z usg zatkane kanaliki-dobrze ze ominelam zapalenie

zapalenie piersi to koszmar ból okropny trzeba masować pierś i odciągać pokarm ulgę przynosi przykładanie liści kapusty

mi pomogły liście kapusty wczesnej trzeba je leciutko potłuc tłuczkiem

ja tylko masowałam i odciagałam pokarm

Zapalenie a zastój to dwie rożne rzeczy

ja mam maść na obolałe piersi, tylko trzeba umyć dokładnie je przed karmieniem

liscie kapusty sa bardzo dobre

MILImamaEMILI: dlatego czasem warto skonsultować się z lekarzem dlaczego w naszych piersiach pojawia się taki problem, często czytałam o tym, ze kobiety miały zatkane kanaliki i nie mogły z pełną satysfakcją karmić swoich dzieci