Zastój pokarmu - przyczyny, sposoby na dolegliwość, profilaktyka

a co robić żeby nie dochodziło do zapalenia piersi

ja na szczęście nie miałam zastoju pokarmu

kiedys mowiono ze jak jest zastoj pokarmowy naley masowac piersi teraz mowia ze nie nalezy tego robic… I jak to jest? Moze mamy Canpolu podpowiedza?!

liscie z kapusty najlepsze

a co do masowania klamerka123 to kazda szkola inna mi mowione ze lepej troche rozmasowac to miejsce

u nas kapusta pomogła

zgadza sie Elewina jedni mowi tak inni inaczej. Wiec sama nie wiem wydaje mi ze ze warto troszke rozmasowac a jak nie pomaga czeste przystawianie dziecka dio piersi i masaz to warto przykladac liscie kapusty

jak pomaga to masowac:)

ja również słyszałam o tych sposobach co pisze klamerka jednak nie miałam potrzeby ich sprawdzenia czy to prawda.

ja tez słyszałam o tym, ale nie miałam potrzeby ich próbowania

Też słyszałam o kapuście ale sama nie próbowałam

Ja też słyszałam o kapuście

przy zastoku ciepła woda i masaż a znowu kopuste dobrze jest stosować na zapalenie piersi

u mojej koleżanki sprawdził się kapudta, od dawna niezawodna

dokladnie, oklady z kapusty to stary sprawdzony sposob

kapustę miałam już przed porodem zamrożoną na wszelki wypadek

No to wrazie czego zabezpieczenie było.

pamiętam jak mąż koleżanki z sali około godziny 23 szukał sklepu gdzie mógłby dostać kapustę, na szczęśćie udało mu się :slight_smile:

hmm, mamy laktatory elektryczne, ręczne a tu zwykła kapusta pomoże, i cena jaka

kapusta jest na zapalenie a nie na zastój