a co robić żeby nie dochodziło do zapalenia piersi
ja na szczęście nie miałam zastoju pokarmu
kiedys mowiono ze jak jest zastoj pokarmowy naley masowac piersi teraz mowia ze nie nalezy tego robic… I jak to jest? Moze mamy Canpolu podpowiedza?!
liscie z kapusty najlepsze
a co do masowania klamerka123 to kazda szkola inna mi mowione ze lepej troche rozmasowac to miejsce
u nas kapusta pomogła
zgadza sie Elewina jedni mowi tak inni inaczej. Wiec sama nie wiem wydaje mi ze ze warto troszke rozmasowac a jak nie pomaga czeste przystawianie dziecka dio piersi i masaz to warto przykladac liscie kapusty
jak pomaga to masowac:)
ja również słyszałam o tych sposobach co pisze klamerka jednak nie miałam potrzeby ich sprawdzenia czy to prawda.
ja tez słyszałam o tym, ale nie miałam potrzeby ich próbowania
Też słyszałam o kapuście ale sama nie próbowałam
Ja też słyszałam o kapuście
przy zastoku ciepła woda i masaż a znowu kopuste dobrze jest stosować na zapalenie piersi
u mojej koleżanki sprawdził się kapudta, od dawna niezawodna
dokladnie, oklady z kapusty to stary sprawdzony sposob
kapustę miałam już przed porodem zamrożoną na wszelki wypadek
No to wrazie czego zabezpieczenie było.
pamiętam jak mąż koleżanki z sali około godziny 23 szukał sklepu gdzie mógłby dostać kapustę, na szczęśćie udało mu się ![]()
hmm, mamy laktatory elektryczne, ręczne a tu zwykła kapusta pomoże, i cena jaka
kapusta jest na zapalenie a nie na zastój