Ja to tylko mam nadzieje że przy drugim dziecku pokarmie troszeczke dłużej niż po pierwszym porodzie
można masować piersi, tak by udrożnić kanaliki mlekowe
masowanie pomaga ale laktator też przynosi ulgę
mi masaż pomógł, laktator nie
masaż i obkłady z liści kapusty
laktator pomaga jak sie go regularnie stosuje
przy zastoju u mnie najlepiej sprawdalo sie ręczne ściąganie.
mniej bolesne jest napewno reczne
u nas tez reczne sciaganie
Masaz i ciepla woda
herbatki pobudzające laktacje też pomagają
laktator pomagał
ja zastojow nie mialam poniewaz odciagalam pokarm
ja zastój miałam chyba 2 razy ale tak to jakoś było dobrze
a ja nie miałam takich problemów
każdy organizm jest inny i naczej reaguje na rónego rodzaju bodzce
mnie na szczęście zastój nie zaszkoczyl. Wcześniej ja sama ściagałam mleczko.
Ja miałam zastój gdy musiałam wrócić do szpitala bez synka ale starałam się pokarm odciągać sama
na szczęście nie miałam zastoju pokarmu
Nie mialam zastoju pokarmu