Zastój pokarmu - przyczyny, sposoby na dolegliwość, profilaktyka

pamiętam jak dziewczyny w szpitalu stosowały kapustę na piersi

Ja o kapuście słyszałam jednak jej nie stosowałam ani nie byłam świadkiem aby ktoś to robił.

wszyscy wszedzie polecaja ta kapuste a ja tez jej nie stosowalam

położna w szkole mówiła że dobre jest rozgrzrwac pierś nakarmić a potem schłodzić np altacetem. o kapuście też wspominała

ja okładałam kapustą bo już mi było wszystko jedno i pomogła, ale żyłki na kapuście trzeba wcześnie potłuc

Byly zastoje, masaz pod ciepla woda albo kapusta

Każda z nas powinna sprawdzić swój sposób

Wiadomo na jednych działa kapusta na drugich nie

każdy poinien poszukać odpowiedniego sposobu dla siebie.

kiedys kobiety ratowały się tylko kapusta bo innych sposobów nie znały

Mnie na szczęście to nie dotkneło, mam nadzieję że tym razem również mnie to ominie

moja siostra co chwile miała zapelenie piersi, mam nadzieje że mnie to nie spotka

Mi się dwa razy zastój przytrafił, ale poradziłam sobie z nimi. Najważniejszy jest wtedy spokój

Bardzo wyczerpujący materiał

mam koleżankę która miała taki probloem, ale wpsarcie męża i dała radę :slight_smile:

u mnie zastoju jeszcze nie było a karmię już kilka miesięcy

ja nie miałam takiego problemu, pewnie dlatego że mały wisiał przy piersi na okrągło

od razu trzeba odciagnac

Kapusta na piersi działa cuda!

Ja tak miałam