pamiętam jak dziewczyny w szpitalu stosowały kapustę na piersi
Ja o kapuście słyszałam jednak jej nie stosowałam ani nie byłam świadkiem aby ktoś to robił.
wszyscy wszedzie polecaja ta kapuste a ja tez jej nie stosowalam
położna w szkole mówiła że dobre jest rozgrzrwac pierś nakarmić a potem schłodzić np altacetem. o kapuście też wspominała
ja okładałam kapustą bo już mi było wszystko jedno i pomogła, ale żyłki na kapuście trzeba wcześnie potłuc
Byly zastoje, masaz pod ciepla woda albo kapusta
Każda z nas powinna sprawdzić swój sposób
Wiadomo na jednych działa kapusta na drugich nie
każdy poinien poszukać odpowiedniego sposobu dla siebie.
kiedys kobiety ratowały się tylko kapusta bo innych sposobów nie znały
Mnie na szczęście to nie dotkneło, mam nadzieję że tym razem również mnie to ominie
moja siostra co chwile miała zapelenie piersi, mam nadzieje że mnie to nie spotka
Mi się dwa razy zastój przytrafił, ale poradziłam sobie z nimi. Najważniejszy jest wtedy spokój
Bardzo wyczerpujący materiał
mam koleżankę która miała taki probloem, ale wpsarcie męża i dała radę ![]()
u mnie zastoju jeszcze nie było a karmię już kilka miesięcy
ja nie miałam takiego problemu, pewnie dlatego że mały wisiał przy piersi na okrągło
od razu trzeba odciagnac
Kapusta na piersi działa cuda!
Ja tak miałam