Zastój pokarmu - przyczyny, sposoby na dolegliwość, profilaktyka

ja raz miała to chyba stan zapalny piersi, bo zrobiły się twarde jak skała nawet dotknąc nie umiałam

na zastoje najlepsza jest kapusta

ja również słyszałam o dobrym wpływie kapusty

a mnie raz to spotkało. pierś bardzo bolała i gorączkę miałam. Ale kapusta i ibuprom pomogły

Moje dziecko siedziało prawie cały czas przy piersi więc o żadnym zastoju nie było mowy,

moje tez caly czas bylo przy piersi i przez to bardzo duzo mialam pokarmu i jak nie wypijal wszystkiego to pozniej robil sie zastoj

gdy jest się zmęczonym… i czasami jak nie ma chwili, zeby zjesc cos normalnego… bo pokarm jest malo pozywny

Coraz więcej czytam na dany temat i faktycznie kobiety polecają kapustę - ponoć babcinny sposób ale bardzo skuteczny.

Ja miałam u nas podziałał masaż i częste przystawianie dziecka

kapusta czyni cuda ,wiem coś o tym sama stosowałam tą metodę i masaż

Na pewno nie jest to fajnie…

Ja nie miałam takiego problemu

Ciepłe kąpiele i herbatki na laktację powinny pomóc przywrócić laktację.

Również słyszałam o okładach z kapusty.

Wszyscy teraz mówią o świetnych właściwościach kapusty.

czasami mozna go pomylic z zapaleniem

Ja niestety miałam zastój w szpitalu. Robiono mi okłady.

też słyszałam o kapuście i chłodnych okładach

Mój mały ściągnie wszystko

zastoje miałam co jakiś czas oj ból straszny