ja raz miała to chyba stan zapalny piersi, bo zrobiły się twarde jak skała nawet dotknąc nie umiałam
na zastoje najlepsza jest kapusta
ja również słyszałam o dobrym wpływie kapusty
a mnie raz to spotkało. pierś bardzo bolała i gorączkę miałam. Ale kapusta i ibuprom pomogły
Moje dziecko siedziało prawie cały czas przy piersi więc o żadnym zastoju nie było mowy,
moje tez caly czas bylo przy piersi i przez to bardzo duzo mialam pokarmu i jak nie wypijal wszystkiego to pozniej robil sie zastoj
gdy jest się zmęczonym… i czasami jak nie ma chwili, zeby zjesc cos normalnego… bo pokarm jest malo pozywny
Coraz więcej czytam na dany temat i faktycznie kobiety polecają kapustę - ponoć babcinny sposób ale bardzo skuteczny.
Ja miałam u nas podziałał masaż i częste przystawianie dziecka
kapusta czyni cuda ,wiem coś o tym sama stosowałam tą metodę i masaż
Na pewno nie jest to fajnie…
Ja nie miałam takiego problemu
Ciepłe kąpiele i herbatki na laktację powinny pomóc przywrócić laktację.
Również słyszałam o okładach z kapusty.
Wszyscy teraz mówią o świetnych właściwościach kapusty.
czasami mozna go pomylic z zapaleniem
Ja niestety miałam zastój w szpitalu. Robiono mi okłady.
też słyszałam o kapuście i chłodnych okładach
Mój mały ściągnie wszystko
zastoje miałam co jakiś czas oj ból straszny