Ja niestety karmiłam bardzo krótko. Nie mogłam córki karmić.
Ja karmiłam do 11 miesiąca, a później mały gryzł mnie po piersiach
O tego się najbardziej boję, że mały zacznie gryźć
Mi pokarm uciekł w 5 miesiącu - miałam grypę.
te z byłam przeziębiona, ale mleko mi nie znikło. Chodzę do pracy na 7 godz i nadal mam pokarm i karmię małego, mimo to że ma 4 zęby już i czasami mocno nimi zagryzie.
Organizm kobiety szybko przyzwyczaja się do zmian żeby nam ułatwić zadanie
ja jak odstawiałam od piersi to rezygnowałam najpierw z jednego karmienia po 3dniach o tej godzinie pierś nie miała już tyle pokarmu co wcześniej.
ja chce karmić jak najdłużej swojego małego piersią
też tak na poczatku mówiłam ale karmie mała już 14 miesiecy i mam juz dosyć bo tylko cyc cyc
znajoma rowiez polecila mi by karmic dziecko piersia jak najdluzej tylko sie da…
Ja będę karmiła piersią tyle ile sie da .
ja tez miałam nadzieje , że długo będę karmić piersią ale udało się tylko miesiąc i bardzo to przeżyłam.
Dlatego ja się staram karmic piersia choc nie wiem co bedzie dalej … Mam wrazenie ze w ciagu dnia mam za malo pokarmu
wiem, ze w pewnym momencie u kobiet karmiacych piersia pojawia sie tzw. kryzys - wlasnie wtedy mamy maja wrazenie ze jest malo pokarmu - ale podobno to mija
o kurcze nie wiedzialam. staram sie malo denerwowac. w miare mozliwosci tez wysypiac moze z czasem bedzie lepiej
coline pij duzo plynow, mozesz pic herbatke na laktacje i odciagac mleko, bo to pobudzi laktacje ![]()
osobiscie karilam synow po 9 miesiecy - a jak bedzie teraz??? zobaczymy ![]()
Mleko mamy jest najlepsze dla dziecka
Staram sie pic duzo, mam tez herbate z hipa na laktacje. Chce karmic jak najdluzej sie da.
Mój syn odstawił się sam po 14mies. Najmłodsza po 3mcu nie chciała ssać a robiłam wszystko tak samo
Ja byłam bardzo pozytywnie zaskoczona,jak tuż po cc przyniosła mi położna malutką do karmienia,nie wiedziałam wcześniej jak to będzie dokładnie z tym karmieniem ,ucieszyłam się bardzo.
Ja po cc odrazu nie miałam pokarmu, dopiero na 2 lub 3 dobę.