Myślisz że to będzie paczka z czymś do testowania ?
Niestety ta paczka jest prawdopodobnie z firmy Niebieskie pudełko
A już się cieszyłam że zostałam wylosowana
Z canpol przychodzi mail że się zostało wybranym do testowania i wtedy podajemy dane adresowe w odpowiedzi na wiadomość. Listę osób które w danym miesiącu testują produkty można też znaleźć na stronie: https://canpolbabies.com/dolacz-do-mam-testerek?_gl=1*1mj9184*_up*MQ..*_gs*MQ..&gbraid=0AAAAADNBDaTdh1Es3m-4Eqjv-wvRk5Rty
@asiam1 ja już wypatruje kuriera w oknie
ma być między 8 a 10, a zawsze jest koło 8 30-9 ![]()
Aaa rozumiem w takim razie ja nie zostałam wylosowana czekamy dalej
Nastepne wyniki dopiero w czerwcu;)
Dziewczyny a co chciałybyście aby pojawiło się w ofercie Canpol ? @CanpolBabies_Redakcja może spełni nasze marzenia ![]()
Ja bym chciała zmywarkę do butelek taką jak ma Baby Breeza ![]()
@asiam1 by chciała podgrzewacz przenośny ![]()
A u mnie GLS jest zawsze ostatni
jakoś ok 13 . Ciekawe że inne firmy są 9-11 a myślę że baza z przesyłkami mają w tym samym mieście
@magdap_96 taka tylko tego mi trzeba ![]()
U mnie już był
czy czekałam od 8 pod oknem i kurier przyjechał akurat jak poszłam nastawić pranie ? Być może ![]()
No ja też miałam u teściowej brzoskwinie w zeszłym roku. Przepyszne. Mirabelek jakoś nie jadam ale też nie miałam okazji zjeść dobrych i słodkich
@asiam1 ja właśnie nie dostałam ani sms o której będzie ani. Je ma w aplikacji opcji śledzenia a ostatnio miałam. Nie wiem od czego to zależy.
@olas7000 tu masz listę zwycięzców za kwiecień https://canpolbabies.com/dolacz-do-mam-testerek
Super paczuszka ![]()
@Mamuska357 tez czasami mam opcje sledzenia a raz nie ;/
Może od kuriera? Ten co u mnie zawsze jest nie ma lokalizacji, a ostatnio był inny w zastępstwie i mogłam śledzić ![]()
Ja już przymierzyłam biustonosz bo byłam bardzo ciekawa rozmiaru- wzięłam rozmiar mniejszy niż wynika z tabeli i pasuje idealnie ![]()
Ja mam tak
No ja wzięłam S bo mniejszego nie ma, a ogólnie noszę XS więc mam nadzieję że będzie ok ![]()
@Patrycjaw25 to pewnie od kuriera zależy
jak juz idziemy w urzadzenia to cos pod rozszerzanie diety mikser blender jakies takie cuda na kiju by bylo ekspresowo szybko i pysznie:joy:![]()
@Mamuska357 tez zaaktualizowali wlasnie ze w drodze
Ja bym chciała albo podgrzewacz przenośny, albo urządzenie do przygotowania posiłków przy RD . Co prawda oba produkty mam i z nich korzystam, ale brakowało mi ich w ofercie canpol.
W sumie to nie losowanie ![]()
Jak się jesr caly miesiąc aktywnym na forum to jest szansa na testowanie produktoŵ. Mamy z Canpola sprawdzają co i jak i wybierają 20 Mam ktore w danym miesiącu byly pomocne:)
Mi by się przydały na ten moment butelki i smoczki ![]()
Ja zaryzykowałam i wzięłam rozm większy jak mój standard, ciekawe jak będzie ![]()
![]()
![]()
@MamusiaNM @SylwiaMK o tak blender do RD też byłby super ![]()
Ja to bardzo bym chciała tą zmywarkę bo już mam dość zmywania butelek, laktatora i tych wszystkich części a potem i tak są zacieki, które mnie denerwują. Ze zmywarki widziałam, że takie ładne wychodzą.




