U mnie byl grzybek zaraz na poczatku ciazy i to jeszcze wywolany przez luteine
no właśnie u mnie chyba tez luteina zrobiła swoje ![]()
u mnie jest ok, przed ciążą było gorzej
u mnie grzybica raz, to jest chyba standard, wszystkie moje znajome, bratowa i kuzynki miały
ostatnio zaobserwowałam dziwne uczucie po papierze toaletowym, kupiłam taki rumiankowy i chyba nie działa na mnie kojąco
Ja na początku też miałam grzybice i bardzo się wstydziłam a pani ginekolog powiedziała że na początku u wielu dziewczyn się zdarza
Papier toaletowy najzdrowszy jest biały bez żadnych zapachów
ja także miałam grzybice to nic wstydliwego globulki i krem i po kłopocie
Ja musiałam brać czopki od drożdżaków
u mnie było wszystko w porządku
ja nic nie zmienialam nawet olynow do higieny intymnej i wszystko bylo wporzadku
ja też nie zmieniałam i było wszystko ok ale przy pierwszej ciąży miałam grzybice
ja nie miałam grzybicy
ja brałam czopki kilka razy ale po porodzie było już wszystko ok
mi pękła błona i wody płodowe wypłynęły w 30 tygodniu ciąży właśnie przez infekcję, która przebiegała bezobjawowo niestety, żadnych upławów, swędzenia itp, pare dni przed byłam u lekarza i też niczego nie zauważył
isama nie myslalam ze infekcja moze miec takie konsekwencje
Ja chodziłam na basen raz w tygodniu do 8 miesiąca i bałam się że infekcję złapię właśnie na basenie.
z tego co pisze isama to z tą infekcją nie jest wcale tak wesoło.Najlepiej aby jej nie było bo może to sie odbić na dziecku.
ja na basen chciałam, ale moja doktór mi to odradziła w ciąży
tez chodziłam na basen ale gdy pani doktor odradzila to przestałam- jakoś w 5 miesiącu